Internetové podvody

Varovanie: podvodné stránky lákajú na chudnutie pomocou zelenej kávy (2016)

Varovanie: podvodné stránky lákajú na chudnutie pomocou zelenej kávy (2016)
4 (80%) 2 hlas[ov]

Tatiana Rybárová

inzercia:

Priatelia, varovanie dnes smerujeme proti stránkam, ktoré majú odpornú fingovanú adresu, prezentujú sa na niektorých slovenských stránkach cez všetky reklamné siete, no vynechávajú Google reklamu, kde týmto podvodníkom už nedovolia inzerovať. Svinstvo spočíva v portáli, ktorý je dostupný cez adresu:

že vraj TATIANA RYBÁROVÁ

Sami sa pozrite na odporné stránky na adrese: http://imprssn.info/rndr/Green_Coffee_SK1/?ap=319&subid2=U0NCLTE
Lákajú na falošné fotografie, vykradnuté z internetu na rôznych portáloch. Hlásia z 99% odporné klamstvá a výmysly. Američanky a ruskyne sú tu prezentované ako Slovenky, celé je to preentované ako Osobný blog a ani jedna fotografia pritom nepochádza zo Slovenska. Tie ženy schudli inak. Napriek tomu sa znova objavuje zázračná metóda na chudnutie a opäť je to naša stará známa priateľka – Zelená káva.

Celé stránky sú nebezpečné, pretože:

  • lákajú do pasce, nejde o skutočný blog a ani stránky súkromnej osoby. Ide o stránky firmy lákajúcej do pasce na kúpu podvodného prípravku propagovaného cez podvodné stránky.
  • komentáre pod článkom sú zlý vtip. Množstvo umelých nafingovaných správ a s kradnutými fotografiami, ktoré sú na iných stránkach s inými menami a inými mestami.
  • všetky drísty vytvárajú nátlak, že treba rýchlo konať, lebo sa minie, no sami sa tak zaplietli do podivnej slovenčiny, že im nerozumieť.
  • čo je to za blog, že ak sa snažíte odísť, tak sa vás snaží zastaviť s ďalšou podvodnou reklamou?

Celý tento fingovaný podvod smeruje vždy za každých okolností na kúpu Zelenej kávy a tabliet na zázračné chudnutie na doméne: http://sk.green-coffee.me/rndr/Green_Coffee_SK/?ap=319&subid2=U0NCLTE
Tam je fotografia z fotobanky Shutterstock prezentovaná ako údajne garant celého prípravku – Ellen Jain Goodweight, M.D. Samozrejme neexistuje, ale to si bežný človek nedokáže overiť. Nižšie na stránkach si všimnite Svetlanu, Andreu a Máriu. Do pekla, čo to má znamenať? Len fotografie Márie sú na tisícke ďalších portálov, vždy s iným menom a vždy s iným spôsobom ako sa jej podarilo schudnúť… Tie fotografie pochádzajú z roku 2002, už majú neuveriteľných 14 rokov a zneužívané sú teda rovanako dlho.

Odporný podvod sa vám ukáže napríklad aj vtedy, keď skúsite túto adresu: http://poland.green-coffee.me/rndr/Green_Coffee_PL1/?ap=2164&esub=-2AAEvAq, a niektorí neveriaci Tomášovia nech sa veľmi dobre pozrú na mená. Ako je možné, že sa tá sympatická lekárka už volá Anna Wisniewska a už je z nej diabetik z Waršavy? Také meno v celej komore diabetikov celého Poľska nenájdete. Aj Sabina s Máriou a ďalšou pani sú akosi zázrakom premenované.
Už sú to Sabina, Martyna a Angela. Opäť tie isté ustavične dookola kradnuté fotografie jedného k druhému.

Originálna lekárka: Skutočná lekárka? Kdeže, len modelka pre fotobanku. Fotografia, možno kúpená, ale stále falošná. Nie je možné fotografiou použiť pri vytváraní umelej identity za účelom nalákania ľudí na kúpu. http://www.shutterstock.com/es/pic-126993539/stock-photo-smiling-medical-woman-doctor-isolated-over-white-background.html

Postreh: Všimnite si na stránkach o zelenej káve aj to svinstvo v podobe hlásenia “Podľa televíznej reklamy, ktorá bola vysielaná v stredu, , je k dispozícii na sklade 23 balení. Najbližší dovoz bude až o 4 týždne. ” To má byť akože čo? Aká streda? Aká televízia? Aká reklama? Na ľudí toto stačí zapôsobiť ako informácia, veď do TV by predsa podvodníka nepustili. Ha!

Slušnosť ide bokom

Ako ste si všimli, už nemienime byť slušní. Píšeme na rovinu, upozorňujeme na nechutné podvody voči ľuďom, voči ich peniazom, voči našim peniazom. Je neúnosné, koľko ľudí siahne po týchto prípravkoch. Len včera sa nám ozval opäť syn pani, ktorý objavil neznáme balenie prípravku Nidora a zisťoval, čo vlastne užíva. Bez slovenských návodov človek do seba dáva prášok, o ktorom absolútne nič nevie. Tieto prípravky pritom kupujú naše mamičky, staré mamy, priateľky. Podľahnú sľubom a fingovaným skutočnostiam. Tak ako ide sluščnosť týchto podvodníkov bokom, ide aj naša slušnosť bokom.

Na podvodné reklamy sme narazili na portáli Chillin.sk, po scrolovaní nižšie. Lákajú ľudí do pasce pomerne rýchlo a priamo cez pohyblivé “šokujúce” reklamy.
podvodné reklamy

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené