Pochybné praktiky

Český portál Extra zverejňuje podvodné reklamy a “zázraky”

Ohodnoťte článok

Inzerenti, ktorí hľadajú neustále rôzne stránky, ktoré si dobrovoľne nainštalujú ich reklamný kód a zobrazujú na webe ich reklamy, ponúkajú peniaze za zobrazenie, nie za kliky. Preto nasadenie a zverejnenie týchto reklám prináša nemalý zisk najmä stránkach s dobrými impresiami. Sami pracujeme v reklame, sami sme videli ako to prebieha a sami sme boli svedkom, ako toto celé funguje. Stránky, ktoré s tým súhlasia a dobrovoľne si kód nainštalujú, sú… hlúpe. Ťažko sa dá hovoriť o niečom inom. Ihneď po inštalovaní sa totiž zobrazujú nevkusné hnusné reklamy na pochybné služby, čo musí vidieť aj slepý.

Dávnejšie Chillin, dnes EXTRA a extra viditeľne

To je prípad Chillin alebo po novom aj Extra. Stránky naozaj prekvapili tým, že v jednom momente vidíte reklamnú sieť AdNow dva krát na rôznych miestach a pod článkom sa nachádza reklamná sieť eTarget s dvoma pochybnými reklamami rovnako tak. Ani jediný z odkazov na snímke nie je na skutočnú a pravdivú službu. Získali sme tak hneď niekoľko námetov na podvodné prípravky, falošných lekárov a nakradnuté snímky pacientov, ochorení. Stránky a ich reklamný priestor v plnej miere propagujú množstvo podvodných látok, prípravkov a všetko to, čo vidíte aj na snímke. Viac k tomu nemusíme dodávať. Záver si môže ktokoľvek spraviť sám. Nepovažujeme za vhodné propagovať túto sieť. Neexistuje možnosť nasadiť ju a nevidieť, čo obsahuje. Aj sprostý totiž vidí, čo je obsahom týchto reklám.

Extra cz

inzercia:

 

Vyprosujeme si možné obvinenia, že poškodzujeme dobré meno portálu. Upozorňujeme na pravdivé skutočnosti a varujeme pred falošnými prípravkami, falošnými stránkami a pochybnými praktikami.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Pochybné praktiky

Komentáre sú ukončené