Internetové podvody

Profolan na obnovenie rastu vlasov? Pozor pred podvodníkmi

Profolan na obnovenie rastu vlasov? Pozor pred podvodníkmi
5 (100%) 1 hlas[ov]

Ďalší podvodníci na hnusných fingovaných stránkach s nakradnutými fotografiami z rôznych zahraničných stránok, uvedené ako Slováci. V žiadnom prípade. Profolan má byť zázrak na rast vlasov a svedčiť o tom má mnoho fotografií holých hláv, plešín, ale každá jedna z fotografii pochádza, alebo sa objavuje na veľkom množstve iných stránok v Rusku a iných krajinách. Zásadným faktom je, že snímky používajú iné stránky s iným prípravkom, respektíve s inými prípravkami. Na podvodné stránky sme narazili vďaka tejto reklame v reklamnej sieti eTarget.

tajomstvo rastu vlasov etarget

inzercia:

Zásadné fakty a problémy podvodných stránok a propagácie Profolan

  • Vymyslený lekár trichológ MUDr. Andrea Nestorová
  • Vymyslený redaktor Robert Haváč
  • Podvodný vymyslený magazín, ktorý v skutočnosti nie je žiadnym magazínom
  • Čísla zobrazenia článku sú fingované
  • Psychologický nátlak prvkami s varovaním o počte posledných kusov a to ste pritom len na stránke, ktorá upozorňuje na zázračné zistenia jej účinkov a hneď aj vedia, že majú posledné kusy.
  • Na stránke je uvedený špeciálny klamlivý dríst: O tejto novinke pre «Nový Čas» povedala MUDr. Andrea Nestorová, lekárka, dermatovenerologička, trichologička, kozmetička Kliniky kožných a pohlavných chorôb, výskumný pracovník Vedeckého a vzdelávacieho klinického centra pre imunosupplementárne dermatózy.“ Pričom v Novom čase nikdy nezaznelo ani toto meno a ani látka, či téma.
  • Stránky nohairtrouble(bodka)com/sk_secret-story_s1/index.php?cid=MTQwMDUwMzU2MiMxMDAwMDE2MzI0IzEwI1NMT1ZBS0lBI0JyYXRpc2xhdmEjIyMjIyMj – nie sú to, na čo hrajú.
  • Komentáre sú falošné. Nikto z nich nie je skutočným komentujúcim. Všetko sú nafingované fotografiue z rôznych zdrojov. Ani jeden komentujúci nie je Slovák, hoci majú mená ako Andrea, Katka, Vladimír a podobne. Podvodné komentáre sú nasadené umelo. Stránky nemajú komentovací systém a napojenie do databázy. Je to len odporný falošný balast nasadený do kódu natvrdo.

Profolan podvodné stránky

Tieto stránky neobsahujú absolútne ani len pár pravdivých informácií. Zavádzajú a klamú opakovane a rôznymi spôsobmi.

Predajné stránky fullimprovement/com

Zarážajúce je aj to, že profesionálne vyzerajúce stránky na adrese fullimprovement(bodka)com/sk_profolan_l1/index.php?PLACID=1400503562, kam sa dostanete po kliknutí kamkoľvek na prvej stránke, nie sú až tak profesionálne. Fotografie zákazníkov nie sú skutočné. Opäť je to len nakradnutý materiál z internetu a vymyslené sú informácie o tom, kto to je a ako sa jej podarilo získať vlasy späť.

Profolan Marta

Marta sa v skutočnosti volá Lauren, podvodníci zneužili originál zo stránky pcosdiva.com

Gól je, že v úplnom závere stránok sa objaví Charlize Theron. Herečka, ktorá nemá problém s vypadávaním vlasov a nepoužila PROFOLAN. Profolan je látka, ktorá sa prezentuje naozaj krásnymi fotografiami, ale všetko je fotobanka a Charlize na záver je už príliš. Kontaktujeme agentúru zastupujúcu túto juhoamerickú herečku a upozorníme ju na zneužitie tváre tejto herečky.

Profolan  Charlize Theron

Problémy ako absurdné obchodné podmienky, absolútna ignorácia slušnosti a zákonov SR, absolútna ignorácia slušnosti ako takej, a do toho v dolnom rohu vybiehajú odporné nátlakové podvodné hlášky o tom, že sa práve nachádza skladom len 11 balíčkov, už len 10, už len deväť a podobne. Potom už len posledný balíček čaká na vás a musíte rýchlo reagovať. Podvodníci v pozadí tohto hnusného podvodu majú na toľko drzosť, že si tento podvod ani neošetria. Len čo stránky obnovíte, znova je skladová zásoba vyššia. Hlásenia sú načasované v kóde, zobrazujú sa, lebo je to tak nastavené.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené