Pochybné praktikySociálne siete

Zoznamka Spoznajmesa.sk láka na kopírované fotky instagramerky

Zoznamka Spoznajmesa.sk láka na kopírované fotky instagramerky
4 (80%) 2 hlas[ov]

Na internete je veľké množstvo internetových zoznamiek, z ktorých väčšina funguje len pre nalákanie dôverčivých ľudí. Nebudeme a nechceme hodnotiť zoznamku spoznajmesa.sk. Ak však zoznamka láka ľudí na fotografie pekných dievčat, robí to za účelom nalákania mužov na zoznámenie. Napríklad aj s dievčaťom, ktoré má patriť medzi ich používateľov. Keď ale sledujete, že v reklame na Spoznajmesa.sk (doména sa dokonca prihovára a navrhuje, že sa chce zoznámiť, čo v kombinácii s použitou snímkou evokuje, akoby sa slečna a jej tvár chcela zoznámiť…) sa objavuje známa tvár, spozorniete.

instagram, nemeckej boxerky

inzercia:

Foto: skutočný instagram účet a ukradnutá fotografia, ktorú používajú do reklamnej kampane a lákajú ňou mužských členov na zoznámenie, ktoré sa nikdy nestane. 

Naozaj sa môžem zoznámiť s touto slečnou?

Ak by ste klikli a hľadali aj celé mesiace, v skutočnosti by ste toto dievča vôbec nikde nenašli a živá by vám ani neodpovedala. Prečo? Špecialista v pozadí tejto kampane si jednoducho ukradol snímku nemeckej blogerky a boxerky Niny, ktorú absolútnou zhodou okolností poznáme. Práve jej fotografia sa objavuje v reklame a láka ľudí na zoznámenie.

Zmienka o zoznamke sa tak objavuje plným právom u nás a vyprosujeme si označenia z manipulácie, poškodzovania dobrého mena, či iných útokov voči HOAX.sk

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Príležitostný autor (prispievateľ článkov) na hoax.sk, cestovateľ a nadšenec pre prírodné vedy a cyklistiku.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Pochybné praktiky

    Komentáre sú ukončené