OneTwoSlim – ďalší podvod na chudnutie a falošný lekár Wohanka

OneTwoSlim – ďalší podvod na chudnutie a falošný lekár Wohanka
5 (100%) 2 hlas[ov]

OneTwoSlim, alebo One Two Slim, sú zázračné kvapky na chudnutie. V skutočnosti je to len ďalší podvodný šmejd, ktorý má absolútne identické vlastnosti ako všetky tu spomínané doteraz. Falošné stránky, falošní zákazníci a ich recenzie, komentáre, blogy, výskumy, prax vymyslených lekárov, pôvod. Predávajú ich stránky porušujúc pritom obchodný zákonník SR, bez identifikácie predajcu, s ignoráciou GDPR, bez IČO, DIČ a drzo so všetkými klamstvami, akoby sa nechumelilo.

Wohanka, falošný lekár OneTwo Slim

Pobavte sa nad podvodným odpadom: 

  • https:(2x lomítko)cz.one-two-slim.eu/ – české stránky uvádzajú falošných zákazníkov a lekára menom “Doktor František”, ktorý neexistuje. Snímka sa potuluje dlhšie internetom a nejde o českého lekára.
  • https:(2x lomítko)www.ekopak.sk/one-two-slim/ – falošná fingovaná recenzia. Podnadpisy zámerne nie sú vetami, ale len kľúčovými slovami s tými kľúčovými slovami, ktoré môžete hľadať. Zavádzajú a manipulujú s Google výsledkami.
  • http:(2x lomítko)cz.onetwoslim-pro.com/?&TID=595DE9F57EED7B2F4A01D70E&c=cz  – lekár menom Lukáš Wohanka, dietolog. Vážne? Veď tohto pána z fotografie už predsa poznáme. Je skutočným lekárom – Alvin Pettle, kanadský špecialista na hormonálnu bioidentitu… – profil. Jeho staršiu fotografiu zneužili podvodníci už v roku 2012 a odtedy ju recyklujú ako diví.

Ten istý lekár je aj na iných podvodných stránkach. Napríklad propaguje: 

  • https:(2x lomítko)sk.varikosette-official.site/ a prípravok Varikosette
  • https:(2x lomítko)sk.detoxic-pro.site/ a prípravok DETOXIC
  • https:(2x lomítko)sk.psorilax-official.site/ a prípravok PSORILAX
  • https:(2x lomítko)sk.titanium-official.eu/ a prípravok TitanGel
  • https:(2x lomítko)sk.princess-hair-official.site/ a prípravok Princess Hair
  • https:(2x lomítko)sk.fito-spray.eu/ a prípravok Fito Spray a mnoho iných.

V spojitosti s OneTwoSlim nenachádzame žiadnu pravdivú reálnu recenziu, reálneho odborníka, lekára, štúdium a reálny pôvod so zložením. Neexistuje nič. V lekárni sa nikdy nepredával – v žiadnej sieti lekární na Slovensku. Jeho pôvod je nejasný a marketing veľmi pochybný až podvodný. Odporúčame nereagovať, neobjednávať a neskúšať. Neočakávame, že to predajca dá do poriadku.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.