Podvodníci babráci, falošný web na vybočený palec je “recyklovaný”

Podvodníci babráci, falošný web na vybočený palec je “recyklovaný”
5 (100%) 1 hlas[ov]

Amaterizmus a babráctvo. Podvodníci, ktorí vytvárajú podvodné stránky okrádajúce ľudí o peniaze predajom šmejdov, si nemusia dávať veľký pozor. Nestáva sa často, že si všimnete to, čo my. Obetí a zárobkov majú dosť. Nám však neujde, ak rovnaký text, web aj vymyslené tváre jeden deň propagujú Hallu Pro a inokedy Hallu Forte. Najčastejšie sú to prípravky na chudnutie, desať rovnakých webov, nakradnutých fotiek a 8 rôznych názvov a obalov výrobkov – pričom rovnaký text a tie isté tváre, len iné mená.

Amatérske babráctvo podvodníkov v pozadí

Babráci stojaci za týmito podvodmi si napríklad nedali pozor pri vytváraní falošných stránok LINK1. Pozrite si snímku nižšie z týchto stránok.

Hallu Forte

Následne si pozrite článok venovaný lieku na chrbticu TANERAL PRO. Identický podvod, oba weby sa pokúšajú vyvolať dojem lekárskeho portálu písaného lekármi – odborníkmi. Nemysliteľné. Logá inštitútov sú na stránke uvedené prečo? Neexistuje dôvod, spojenie a zrejme sú tam protiprávne.

Taneral pro podvod

U ľudí to vyvolá dojem, že sú v dobrých rukách a zamenia si tento web s domnienkou, že ide o reálnych lekárov a reálne médium. Rovnaká fotografia, len s malou dokreslenou úpravou. Počasie aj tam, aj tam vymyslené. Menu neklikateľné. Prevádzkar, kontakt – neexistuje. Doména je pritom na oboch miestach iná. Takýchto stránok môžu byť desiatky, či stovky. podvodníkov nikto neobmedzuje. Upozorňujeme, že podvodníci recyklujú a neustále obmieňajú len domény, alebo názvy výrobkov. Obsah je stále rovnaký.

Prípravky a výrobky propagované podvodnými falošnými webstránkami, falošnými lekármi a klamstvami neodporúčame využívať a používať.

  • LINK1: https:(2x lomítko)scientific4news.com/421/hallu-forte-med/gps/

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.