Internetové podvody

Podvodníci babráci, falošný web na vybočený palec je “recyklovaný”

Podvodníci babráci, falošný web na vybočený palec je “recyklovaný”
5 (100%) 1 hlas[ov]

Amaterizmus a babráctvo. Podvodníci, ktorí vytvárajú podvodné stránky okrádajúce ľudí o peniaze predajom šmejdov, si nemusia dávať veľký pozor. Nestáva sa často, že si všimnete to, čo my. Obetí a zárobkov majú dosť. Nám však neujde, ak rovnaký text, web aj vymyslené tváre jeden deň propagujú Hallu Pro a inokedy Hallu Forte. Najčastejšie sú to prípravky na chudnutie, desať rovnakých webov, nakradnutých fotiek a 8 rôznych názvov a obalov výrobkov – pričom rovnaký text a tie isté tváre, len iné mená.

Amatérske babráctvo podvodníkov v pozadí

Babráci stojaci za týmito podvodmi si napríklad nedali pozor pri vytváraní falošných stránok LINK1. Pozrite si snímku nižšie z týchto stránok.

Hallu Forte

inzercia:

Následne si pozrite článok venovaný lieku na chrbticu TANERAL PRO. Identický podvod, oba weby sa pokúšajú vyvolať dojem lekárskeho portálu písaného lekármi – odborníkmi. Nemysliteľné. Logá inštitútov sú na stránke uvedené prečo? Neexistuje dôvod, spojenie a zrejme sú tam protiprávne.

Taneral pro podvod

U ľudí to vyvolá dojem, že sú v dobrých rukách a zamenia si tento web s domnienkou, že ide o reálnych lekárov a reálne médium. Rovnaká fotografia, len s malou dokreslenou úpravou. Počasie aj tam, aj tam vymyslené. Menu neklikateľné. Prevádzkar, kontakt – neexistuje. Doména je pritom na oboch miestach iná. Takýchto stránok môžu byť desiatky, či stovky. podvodníkov nikto neobmedzuje. Upozorňujeme, že podvodníci recyklujú a neustále obmieňajú len domény, alebo názvy výrobkov. Obsah je stále rovnaký.

Prípravky a výrobky propagované podvodnými falošnými webstránkami, falošnými lekármi a klamstvami neodporúčame využívať a používať.

  • LINK1: https:(2x lomítko)scientific4news.com/421/hallu-forte-med/gps/
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Komentáre sú ukončené