Internetové podvody

Liek na kŕčové žily Varikosette a šialená nálož podvodných lží

Liek na kŕčové žily Varikosette a šialená nálož podvodných lží
3.33 (66.67%) 3 hlas[ov]

Máloktoré podvodné prípravky obsahujú na svojich stránkach toľko podvodných lží, ako tie na liečivo proti kŕčovým žilám. Kŕčové žily vám odstráni, ako to tvrdí, zázračný krém Varikosette. Na stránke LINK1 je hneď niekoľko lekárov. Celý web je falošný, neexistuje, má vymyslené logo, neexistujúcu redakciu, prevádzkovateľa systém. Je to len jednostránkový fingovaný web. Ak upravíte dlhú adresu a pozmeníte ju, už sasem nikdy nedostanete.

Varikosette

inzercia:

Naláka vás sem len reklama, inak sa sem nedá dostať. Napríklad reklama pod článkom na portáli Chillin.sk, v AdNow reklamne sieti. Je tu šialené množstvo podvodného odpadu. Klamstvá a drísty, popretkávané odbornými pojmami a snahou presvedčiť možno už nalomeného zákazníka, sú až odporné. Stránky neváhajú vymyslieť a popierať slušnosť v každej jednej vete…

Stránky s Varikosette pokrivkávajú

 • portál sa volá LEKÁRSKY VESTNÍK, akoby niečo také existovalo. Pritom doména je podivná hlúposť v tvare hfbt.info, čo je absolútne nelogické až hlúpe.
 • snímka kyrgyzského lekára z ruského portálu je nasadená na podvodnom slovenskom webe a ešte je pri ňom menovka “MUDr. Sloboda, cievny chirurg (viac ako 30 rokov praxe)”. Hlúposť. Nikto taký neexistuje.
 • ďalšia lekárka, kde čakáte ženské meno…a príde šok “MUDr. Skalák, flebolog (viac ako 11 rokov praxe)” tak teda super.
 • ďalší lekár “MUDr. Gabriel, cievne chirurg, uznávaný odborník v oblasti flebológie (viac ako 30 rokov praxe)” a znova hlúposť. Magor, čo to písal, či prekladal z polštiny, nerozumie skloňovaniu?
 • Komentáre na celom webe sú zlý vtip. Údajní zákazníci neexistujú. Nedajte sa oklamať. Komentovací systém na webe chýba. Texty sú natvrdo nasadené. Vy sami nikdy svoj komentár nepridáte.
 • Čerešnička na záver “Autor článku: MUDr. Procházka Cievny chirurg, Novinár, Autor niekoľkých kníh, Pomohol tisícom ľudí” a opäť hlúposť plná výmyslov. Nikto s takou tvárou na Slovensku neexistuje.
 • Na blogu lekárov je odkaz na kúpu prípravu na inom webe. Varikosette.pro, kde nájdete Ďalších neexistujúcich lekárov, ako sa vás snažia presvedčiť o úspešnosti prípravku.

Snímky vymyslených lekárov zverejníme aj na Facebooku pre prípad, že by ich podvodník nahradil, či zrušil. Varikosette predávajú podvodné stránky, propagujú tento liek len výmysly a teda vymyslení falošní lekári. Reálne neexistuje skutočná recenzia a skutočný zákazník s dobrými skúsenosťami. Ak o takom viete, prosíme, aby ste nám o tom dali vedieť.

 • LINK1:  https:(2x lomítko)www.hfbt.info/azzvsnjcco/EmpireTeam_Med_Bulletin_Varikosette_SK_N/?rid=-3AAAAAAACU00AAAAAAAAE3dclwA&s_trk=CgjCk7mtm1Gq5xCL6pCLDBi82JHnBQ%2A%2A&subid2=U0NCLTEwNy1zc3AtZGM1NTJiZWMtODc2Ny02NTJlLTUzYzYtMTU1ODQ3Mzc4My1qdnliMXpkaS0xZXdtOjA6ODAwMjc6MDo1MA%2A%2A&subacc4=80027&sxl=3&brl=3&utm_medium=17&utm_source=45893&uactdata=eyJtb3VzZU92ZXJDb3VudCI6MTMsIm1vdXNlTW92ZUNvdW50IjoxNjQsIm1vdXNlRW50ZXJDb3VudCI6MTMsInRvdWNoU3RhcnRDb3VudCI6MCwidG91Y2hNb3ZlQ291bnQiOjAsInRvdWNoRW5kQ291bnQiOjB9&site_option=0&esub=-7EBRQCgQfx1t_1QEzrgFTTQP-EjNlEgoiM6cqggIAAw-EbORcEREKEQkaEQ1CEQ1aA3VzAAB_YWRjb21ib_84OTk0MDVmMQADNjA

Snímku a adresu nám poslala ako prvá Mária. 

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  Komentáre sú ukončené