Internetové podvody

Ďalší podvod, falošný lekár pro. Michal Marek a liek TANERAL PRO

Ďalší podvod, falošný lekár pro. Michal Marek a liek TANERAL PRO
3.75 (75%) 12 hlas[ov]

Portál SME.sk vo svojej reklame prekvapil. Dnes večer nám zobrazil reklamu na zázračný liek na liečenie chorej chrbtice. Po kliknutí na reklamu sa dostávame na stránky LINK1, kde vidíme obsah a dizajn stránok, aké sa opakovali stokrát v prípade podvodných kurzov Ling Fluent, alebo prípravkov na sluch, či haluxy.

Taneral pro podvod

inzercia:

TANERAL PRO a drísty na webe sú podvod!

Liek menom Taneral Pro sa na podvodnom webe chvastá účinkami a rôznymi drístami propaguje údajné liečebné úspechy. Pravda vša je, že neexistuje ani jeden lekár a ani jeden skutočný zákazník, ktorý by potvrdzoval účinky. Stránky, kde sa dostanete, sú len falošným odpadovým webom na podozrivej doméne. Žiaden magazín. Dokonca tvrdí, že ide o SLOVENSKÝ LEKÁRSKY PORTÁL, čo je nemožné, keďže nič také neexistuje. Neexistuje autor článku, kontakt, prevádzkovateľ, odvolávka, zodpovedný a maskuje sa aj majiteľ domény. Prečo?

 • logo je fejk
 • celý obsah je fejk
 • žiadni odborníci neexistujú
 • šialenci garantujú 100percentné vyliečenie chrbtice do 28 dní bez toho, aby riešili poruchy degeneratívne, dedičné, chronické, fyziologické, či nenávratné poškodenia. Nie, oni sľubujú nemožnú hlúposť. Rovnako tak môu ponúkať liek na dorastenie odrezaných prstov na cirkulárke či mlynčeku na mäso. Bude to presne to isté.
 • stránka uvádza “Pani Dorota Vajcíková (67 rokov) z Levoče je jednou z prvých osôb na Slovensku, ktoré použili TANERAL PRO”… ale pani Vajcíková neexistuje. Nikdy neexistovala. Fotografia je z fotobanky.
 • stránka tiež uvádza nadpis: “Prelomová metóda slovenského profesora okamžite eliminuje bolesť a obnovuje 100 % zdatnú chrbticu za 28 dní”, čo je absurdná hlúposť. Meno toho profesora sa nedozviete hneď. Látka TANERAL PRO sa pritom predáva v mnohých krajinách a všade píšu, že je to dielo poľského profesora, ruského… podľa toho, kto ste.
 • na stránke sa píše a uvádza meno tohto profesora. “Prof. Michal Marek (odborník vo veciach biomedicínskeho inžinierstva sa rozhodol vyliečiť svoju matku z postupujúcej degenerácie chrbtice. Chcel ju oslobodiť od chronickej bolesti a stuhnutia a vrátiť jej späť plnú pohybovú zdatnosť.” samozrejme, celé je to sprostosť. Nikto taký u nás neexistuje. Ani odbor inžinierstva, ani meno.

Predané stránky s predajom TANERAL PRO

Stránky, kam sa dostanete, ak kliknete na odkazy v článku, vedú na LINK2. Podržte sa. Ten falošný primitívny “lekársky portál” je na rovnakej doméne a serveri, ako iný web – oficiálneho predajcu. Totálna hlúposť, až strácame slová. Na tomto webe je niekoľko prekvapení. Mnoho zákazníkov, ktorí tvrdia, aký je liek super a zaberá. Vymyslené príbehy a nakradnuté fotografie. Je tu uvedená fotografia Prof. Michala Mareka, no jediný človek s týmto menom má iné zameranie a vyzerá inak. Viz: youtube. Ani jediná osoba nie je zo Slovenska, mená sú vymyslené, príbehy a spojitosť s liekom tiež. Pozor.

Predaj tu opäť prebieha ilegálne – protizákonne. nesplnené základné podmienky predaja v zmysle obchodného zákonnka v SR. Sloveským jazykom na stránke je jasné, že sa web zameriava na Slovákov. Nie na Maďarov a tak musí dodržiavať zákony, čo sa však nedeje. Nakoniec zábavné je sledovať údajných zákazníkov – starých ľudí, ktorí sú najlepšmi obeťami podvodníkov. Rovnaké fotografie nájdete aj na stránke venovanej kvapkám, ktoré vám vyliečia sluch.

 • LINK1: https:(2x lomítko)naturetests.com/sk/
 • LINK2: https:(2x lomítko)naturetests.com/order/sk/
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
19
Šťastný
0
Milujem to
5
Nie som si istý
4
Hlúposť
3
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  1 Comment

  1. Je na zaplakanie čo táto tzv.demokracia priniesla. ľudia sa môžu beztrestne okrádať a pomoci sa nedomôžu.Predsa nepravdivé údaje by mali byť nejakým spôsobom trestané,aby sa raz a navždy zabránilo takýmto mafianským metodám.

  Komentáre sú ukončené