Internetové podvody

Podvodné kurzy Ling Fluent sľubujú znalosť plynulej reči za 2 dni

Ohodnoťte článok

Podvodné jazykové kurzy Ling Fluent v minulosti hlásili, že už za dva týždne viete plynule po anglicky. Vôbec nie lacný šmejd, ktorý sľuboval zázraky využíval falošných odborníkov, polyglotov, vymyslené osobnosti, neexistujúcich zákazníkov, falošné komentáre, zavádzanie a drzosti brutálneho rangu. Celkom beztrestne takto fungovali celé roky aj pod obmenou názvu známou ako Ling Intelligence. Reklamy hlásali, že už za dva týždne niekto vedel fínsky, alebo anglicky. Výnimočne skúsili nezmyselné dva dni, no aj to len občas. Najčastejšie to boli bannery ľudí s Google Glass okuliarmi na očiach, alebo ľudí z rôznych testovacích zariadení, ktorí mali rôzne snímače na hlave z dôvodu merania nervovej sústavy. Ani jeden obrázok nemal nič spoločné s podvodom, ktorý na ľudí číhal.

ling fluent

inzercia:

Foto na novinky.sk a následne po kliku zo dňa 26. 5. 2019. Reklama sa môže objaviť aj na dôveryhodných portáloch. Žiaľ, niekedy aj u nás. Dokáže preniknúť a ťažké je ju filtrovať.

  • znova tu máme nejaký vymyslený neexistujúci falošný lingvistický portál. žiadna inštitúcia, ministerstvo kultúry, školstva, SAV, nikto nikdy nič podobné nezastrešil. Je to bohapustý sprostý neexistujúci výmysel bez žiadneho pozadia. Neexistuje prevádzkovateľ, kontakt, zodpovedný pracovník, inštitúcia, firma, nikto.
  • gladmarket.com je nič. Doména bez ceny, bez spojitosti s tým, čo tam prezentuje podvodník zodpovedný za tento odpad.
  • Kvetoslava Hlinková? Údajný zákazník? Ale no tak, tento párik dvoch Mexičanov z fotobanky nemôže byť za žiadnych okolností manželská dvojica Hlinkovcov. Hlúposť. Všetky výmysly v tomto podvode ešte zakončuje hlúpy fakt, že stránky  https:(2x lomeno)gladmaket.com/sk/ odkazujú na údajnú oficiálnu stránku predajcu a pritom odkazujú u seba na https:(2x lomeno)gladmaket.com/order/sk/

Ling Fluent sa skrátilo a ešte viac dramatizuje

Zdalo by sa, že podvod utíchol. No zdanie klame. Vo veľkom sa objavuje takmer s tými istými sloganmi v Google reklame. Reklamné kampane, ktoré sa vo veľkom teraz šíria, nabrali ešte silnejšie zbrane. Toto je ťažký kaliber. Plynule anglicky už za dva dni. Už v minulosti ste nás upozornili na to, že po objednávke prišiel jazykový kurz takej hodnoty, ako keby ste si na Googli našli detskú stránku, ktorá vás učí slovíčka a máte ju bezplatne. S tým rozdielom, že Ling Fluent stojí nemalé peniaze a nikto vám ich nevráti. Všetci odborníci a zákazníci na rôznych stránkach sú falošní. Len ich snímky ukradli skutočným ľuďom, či autorom z fotobánk. Dva dni sú prehnaný počet dní. Za dva dni sa môže človek naučiť pár viet, pochopiť niečo z gramatiky, no za žiadnych okolností nie je schopnosť človeka postavená tak, aby bol vôbec schopný v priebehu niekoľkých týždňov pohotovo reagovať, chápať gramatiku a vôbec mať slovnú zásobu. Za dva dni neexistuje šanca si len prelistovať slovníkom so slovnou zásobou… nieto aby ste si zapamätali viac slov a chápali ich významu. Garancia tohto šialeného faktu je o to viac zarážajúca, že na ňu môžu ľudia reagovať s nadšením a unáhleným nákupom.

Ling Fluent, na centrum.sk

Staršia fotografia, čo hlásali reklamy v minulosti. Občas zaryli príliš hlboko tvrdením, že už za dve hodiny sa naučíte po anglicky. Dnes ale všetky viditeľné kampane orientujú na “2 dni”.

Neodporúčame nákup tohto produktu z dôvodov nespokojnosti viacerých, ktorí sa na nás obrátili.
Sledujte aj ďalšie články, ktoré sa venujú téme Ling Fluent

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené