Vraj vitamíny Omega 3 mastné kyseliny zadarmo, posiela Centrum ľuďom

Vraj vitamíny Omega 3 mastné kyseliny zadarmo, posiela Centrum ľuďom
1 (20%) 1 hlas[ov]

Toto už Centrum.sk prepísklo. Svojim používateľom do emailovej schránky naservírovali infotext, emailovú správu s reklamou na Omega 3 mastné kyseliny zadarmo. Presnejšie prípravok OmegaMarine Forte+, ktorý je údajne zadarmo, no práve tento prípad, názov výrobku a aj firma, ktorá vzorku zadarmo ponúka, sú žiaľ na internete smutne známi ako neuveriteľné zavádzanie a klamanie ľudí. Ak zadarmo, čakáte, že niečo príde a viac nepríde nič. Zadarmo je niečo ako darček. Ak však niekto za darček zadarmo považuje upísanie sa na nekončiace platenie za niečo, čo nepotrebujete a ani nechcete, je to veľmi smutné. V článku prinášame tentoraz hlavne informáciu, že Centrum.sk naservírovalo ľuďom do schránok pascu v tejto podobe. Za problém vidíme obrovskú viditeľnosť tejto kampane, ktorá sa tak cez zdanivo dôveryhodný priestor dostáva bližšie k ľuďom.

Snímka správy prijatej cez Infotext na Centrum.sk

Naturamed pharmaceutical centrum.sk

Referencie pre NaturaMed

Upozornenie: článok vychádza zo skutočností, pisateľ článku nijako neprekrúca fakty ani skutočnosť. Správanie spoločnosti, ktorá môže za viditeľnosť negatívnych zmienok uvedených nižšie, je dôkazom jej fungovania. Ničoho iného. Problému sme sa už venovali pri ich pokusoch dostať do pasce ľudí cez telefón.

„Firma se dopouštěla klamavých praktik tím, že při nabízení svých produktů uváděla důležité informace nejednoznačným a nesrozumitelným způsobem,“ stojí v správe Státní zemědělské a potravinářské inspekce z mája 2010. Zdroj: http://byznys.lidovky.cz

 • http://www.topky.sk/cl/10/1323889/Spotrebitelia-pozor–Podvodom-mozete-prist-o-svoje-peniaze-
 • http://www.zkusmo.cz/ostatni/naturamed-pharmaceuticals-opet-laka-na-slovo-zdarma
 • http://nekupto.napsal.cz/clanek/klinicka-studie-blahodarneho-ucinku-omega-3/
 • https://gazduj.etrend.sk/clanky-gazduj/inspekcia-smejdi-pokuty/diskusia.html
 • http://www.porada.sk/archive/index.php/t-119986.html
 • http://podvodnefirmy.cz/naturamed/
 • http://blog.unambiguous.info/2009/10/naturamed-pharma-divna-banda/
 • https://karolinaolsavska.blog.sme.sk/c/205659/Klamlivy-marketingovy-tah.html
 • http://www.podvodnici.net/omegamarineforte-zdarma/
 • http://www.emimino.cz/diskuse/obrana-proti-smejdum-z-naturamed-248885/
 • http://www.denik.cz/z_domova/prodej-skryvaji-za-pruzkum-ukvapeny-podpis-muze-st.html

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.