Internetové podvody

Pozor na falošný Mirkin Blog na fungushelpblog.com

Ohodnoťte článok

Dnes by sme radi upozornili na falošný „Mirkin Blog“ na adrese fungushelpblog.com. Stránky obsahujú falošné fotografie, informácie, mená, odborné texty a zavádzanie, ktorého cieľom je nalákanie ľudí na kúpenie prípravu proti zápachu nôh, alebo proti plesniam nôh. Stránky predávajú prípravok s názvom Onycosolve, ktorému sa už v inom článku venujeme. Obsahujú množstvo zavádzajúcich textov, komentáre, ktoré nie sú komentármi ale na tvrdo nasadeným textom.

Mirkin blog Onycosolve

inzercia:

Upozornenie na falošné stránky

  • Celá adresa stránok je http://www.fungushelpblog.com/sk_body-and-feet_yr2/index.php
  • Komentáre sú natvrdo nasadený text do kódu,
  • Komentáre obsahujú fotografie stiahnuté z VK.com, z fotobanky a mnohých iných stránok
  • Mirka neexistuje. V rôznych krajinách sa volá rôzne.
  • Na doméne sa žiaden blog nenachádza, všetko je fingované.
  • Stránky neobsahujú žiadne skutočné odkazy na iné časti, menu a články. Všetko smeruje na kúpu prípravku na hlavnom webe onycosolve.com
  • Stránky onycosolve.com uvádzajú falošných zákazníkov, fotografie sú kradnuté z Ruska a vymyslené slovenské mená, rovnako ako aj Dr. Bieliková je len fotografia z Ruska niekoho celkom iného.
  • Predaj prebieha protiprávne.

Mirkin blog Onycosolve výpredaj končí

Stránky predajné zavádzajú: podvodné odpočítavadlo vytvára psychologický nátlak rýchleho neuváženého nákupu. Snaží sa vás oklamať, že musíte rýchlo objednávať. Počítadlo neustále môžete refreshovať, nie je pravé. Zostávajúce balíky sú taktiež zavádzanie.

Odporúčame:

Pokiaľ ste naleteli, poskytnite prípravok SOI, prípadne kontaktujte SOI pre pochybnosti. Uveďte tieto pochybnosti. V prípade neakceptovania vašich nárokov na vrátenie peňazí môžete podať trestné oznámenie vo veci zavádzania a porušenia zákonov obchodných

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené