Multilan Active na zlepšenie sluchu? Pozor, skopírovali Activlan!

Multilan Active na zlepšenie sluchu? Pozor, skopírovali Activlan!
4.25 (85%) 4 hlas[ov]

V minulosti sa na slovenskom internete objavili rôzne pochybné stránky, ktoré predávali prípravok s názvom Activlan. Na stránke sa objavila fotografia dôchodkyne, ktorá je vraj pani Irena a jej sluch zlepšila jej vnučka. Upozornili sme na fakt, že stránka obsahuje nebezpečné informácie, zavádzanie a protiprávne jednanie. Ilegálne praktiky tejto stránky s Activlan však pokračujú naďalej. Na portáli Webnoviny.sk sa nám podarilo nájsť reklamu, ktorá vedie na ďalší pochybný a nebezpečný portál.

Podozrivá reklama na webnoviny

Multilan Active je identická kópia len s iným názvom

Stránky na adrese: “http://worldinfoclub.com/421/multilanactive-prt2/gps/ ” cez Google reklamu bez potrebnej identifikácie, ako obyčajne podľa značky v hornom pravom rohu vieme rozoznať prevádzkovateľa reklamy, smeruje na pochybné stránky.

Multilan Active

Stránky sú rovnako tak nebezpečné, pretože na inej adrese prezentujú presne to isté, čo na predošlom webe. Zmenou je len iný názov látky. Activlan sa mení na Multilan Active. Všetko ostatné zostáva. Fingovaná fotografia, vymyslené informácie, vymyslení lekári, narafičené komentáre.

Odporúčanie

Pokiaľ ste zakúpili tento prípravok, podľa nespokojných zákazníkov ide stále o prípravok, ktorý nespĺňa štandardy výrobkov liečív a ani doplnkov stravy, či iných látok. Skontrolujte obal, prítomnosť kompletných slovenských návodov a zoznamu zložiek, ktoré obsahuje. V prípade pochybností žiadajte peniaze späť a informujte Slovenskú obchodnú inšpekciu s podnetom na preverenie spôsobu predaja. Keďže predaj prebieha na stránkach bez identifikácie predajcu, ide o ilegálny predaj v zmysle platných zákonov SR.

Upozornenie

Článok nehodnotí výrobok, hodnotí marketing, stránky a praktiky zavádzajúce spotrebiteľa ku kúpe bez záruk a skutočných informácií. Lekári, ktorí garantujú účinok látky neexistujú. Praktiky, ktoré hlásia posledné kusy a nútia vás urýchlene nakupovať sú protiprávnou praktikou psychologického nátlaku ku neuváženej kúpe. Preverujte skôr, ako na neznámom mieste nakúpite.

Stránky sú v každom prípade falošným magazínom, ktorý len zneužíva podobnosť s inými stránkami.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.