Bannery na domácu kúru na bujné vlasy a pritom opäť podvodný web

Ohodnoťte článok

Na reklamných banneroch nasadených v sieti Google AdWords je uvedená doména leskle-vlasy-dnes.com, ale aj logo HAIRVENA. Banner hlási, že bola objavená domáca metóda na husté vlasy, ktorá pôsobí extrémnou rýchlosťou. Opäť to sú však len zavádzajúce drísty, pretože akonáhle klikmnete na podobné bannery hlásajúce niečo o domácich receptúrach a metóda, vvždy sa dozviete len to, že nakoniec nejde o žiadnu domácu receptúru ani kúru. Musíte si kúpiť zázrak, ktorý vás však zavádza od prvého slova a prvého riadku kódu narafičených stránok.

You4zone Vivése Senso Duo oil

foto: mobilné snímky, tri vedľa seba.

Upozornenie:

  • stránky zavádzajú kompletne s celým svojim obsahom
  • stránky sú umelé, všetko je písané v kóde. Akékoľvek komentáre nepoužívajú komentovací systém, ale ide o surovo priamo vytvorené prvky, aby len vyzerali ako komentáre. Písať do formulára je zbytočné.
  • stránky nemajú redakciu a ako nižšie uvádzame, ani postavy nie sú pravé.
  • pokiaľ využívate reklamné plochy Adsense, môžete zadať obe používané domény ako problémové a blokovať ich.

Slávna kauza Kúra Vivése Senso Duo Oil pokračuje

V prípade portálu Tips4youZone.com, kde je ukrytá narafičená podvodná stránka s falošným kódom, falošnými komentármi, falošnými lekármi, falošnými prvkami, falošnými sociálnymi sieťami a môžeme pokračovať pri vymenovaní toho, čo stránky robia a čo všetko je protizákonné, ešte aj hodinku. Stránky, podobne ako aj mnohé iné podobné stránky s inými prípravkami, uvádzajú starú známu Lenku Svetlíkovú ako reportérku. Falošný magazín však nemôže mať reportérku, keď sám neexistuje. Lenka Svetlíková tiež neexistuje. Ako sme už dávnejšie dokázali, ide o fotografiu modelky stojacej pri veľkej zemeguli, alebo pri voľných pozadiach s peknom kostýme. Nevolá sa Lenka a nemá nič spoločné s látkou, ktorú svet pozná ako údajná Kúra Vivése Senso Duo Oil, o ktorej sme si už niečo napísali a aj sme si s ním niečo vytrpeli.

Vzhľadom na pochybný predaj na odkazovaných stránkach odporúčame neobjednávať tovar z akejkoľvek stránky, ktorá neuvádza všetky povinné náležitosti v zmysle platných zákonov – predajca sa v tomto prípade neidentifikuje, čo je v prípade predaja čohokoľvek nemysliteľné. O to viac, ak predáva niečo, čo sa konzumuje, alebo natiera na telo. Nech už kdekoľvek.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply