Slovenský lekársky portal – pozor na tieto podvodné stránky o chudnutí

Ohodnoťte článok

Slovenský lekársky portál, alebo aby sme boli presní „portal“, je súčasný fenomén. Láka na návštevu týchto stránok množstvo reklamných bannerov. Natrafíte na ne veľmi ľahko vďaka šialenému objemu financií, ktoré vložili do impresií. Z toho dôvodu všade vidíme zázračné hlásenia o zázračnom chudnutí. Samozrejme, výsledkom je návšteva podvodných stránok, ktoré sa nazývajú Slovenský lekársky portál.

Slovenský lekársky blog

Nič také ale neexistuje. Lekárska komora nič také neprevádzkuje, nikdy to  ani neexistovalo s týmto názvom a logom ide len o pochybné fingované zavádzajúce stránky, na ktorých sa nepodieľa a nikdy nepodieľal žiaden skutočný lekár.

Slovenský lekársky portal je podvodná stránka s podporou Kankusta Duo

Opakovane upozorňujeme na rovnaké problémy, no musíme žiaľ zopakovať aj v tomto prípade najzávažnejšie pochybenia:

  • Na stránke je uvedený nadpis Slovenský lekársky portal, ktorý však neexistuje. Nesústredia sa tu žiadni lekári, ani jediný. Akákoľvek zmienka o lekároch existuje, spomína neexistujúcich lekárov a kapacity. Dr. alebo len profesor Meyer spomínaný na stránke je fotografia z fotobanky, americký model, ktorý v skutočnosti nie je lekárom. Jeho fotografiu kúpili a zneužili.
  • Ak už sa stránka volá Slovenský lekársky portal, je naozaj zvláštne, že sa ocitnete na množstve podvodných poddomén, domén a rôznych úkrytov ako napríklad na „http://worldinfoclub.com/421/kd-bnme-10264-tox/gps/“ – doména nemá žiaden súvis.
  • Stránky sú falošné. Nemajú žiadne reálne prvky, odkliky, menu, popis redakcie, zmysel, sociálne siete a ich prvky, komentáre, nič. Komentáre majú vnútornú konštrukciu ako zvyšok stránok, žiaden systém na komentovanie a zadávanie údajov. Všetko je fingované, v skutočnosti žiaden komentár nemožno vložiť.
  • Obsah vymyslený, text vymyslený.
  • Predáva sa tu výrobok s názvom KANKUSTA DUO. Upozorňujú naň naše staršie články.
  • Predaj prebieha protizákonným spôsobom, predajca sa dopúšťa viacerých pochybení a protiprávneho jednania. Neidentifikuje sa, neuvádza povinné údaje, nedostatočné obchodné podmienky sú vážnym prešľapom.
  • V prípade objednávky, ktorá ešte nebola uhradená, je možné od kúpy odstúpiť ľahšie. Pre absenciu adekvátnych a skutočných obchodných podmienok sa môže reálne s vašimi peniazmi žiaľ stať čokoľvek.

Odporúčame ignorovať stránky a nedôverovať ničomu z ich obsahu.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Jedna odozva

  1. duc56 december 30, 2017

Leave a Reply