NikotinOff v tom istom podvodnom spame s XTRAZEX, Black Latte a Heart Tonic

NikotinOff v tom istom podvodnom spame s XTRAZEX, Black Latte a Heart Tonic
5 (100%) 1 hlas[ov]

Spam, ktorý prichádza v obrovskej miere od dnešnej polnoci a sľubuje hneď niekoľko zázrakov, je primárne na prípravok pomáhajúci skoncovať s fajčením. Pomôcka s názvom nikotinOFF sa však propaguje cez spam, ktorý ťažko nazvať férový. Prečo?

Fajčenie nikotinOFF

  • Nie je ho možné naozaj s úspechom odhlásiť, pretože onedlho rovnaký podvodný spam, s vymysleným odosielateľom a menom odosielateľa príde opäť
  • Netušíte, odkiaľ vzali email
  • Nedozviete sa nič o tom, ako narábajú s osobnými údajmi, pretože odosielateľ neexistuje
  • Email odosielajú z vymyslených emailových adries
  • Email vám prichádza od osoby, ktorá neustále mení meno. Rovnaký spam tak kolegovi vedľa príde s celkom iným menom ženy
  • Spam obsahuje nereálne neexistujúce informácie
  • V emaily sú šialené sprostosti a absurdné informácie o „ich časopise“, ktorý ale neexistuje.
  • Príšerná slovenčina. Skrátka len ďalšia pasca na vaše peniaze.

Aby to nestačilo, do emailu ešte prepašujú reklamy na tri ďalšie fejky. Prvý XTRAZEX na potenciu, druhý je preukázaný podvodný šmejd BLACK LATTE, ktorý sa nebál zneužiť na vymyslenú sprostosť údajnú zákazníčku Adelu Banášovú a tretím je zázračný liek na srdce Heart Tonic, ktorý vám vylieči ochorenie srdca, čo je absurdná sprostosť podobná tvrdeniu, že niečo slúži na ošetrenie kože – ale nedozviete sa, pri akých príznakoch, či pri vyrážke, ekzéme, poranení, svrbení, rezných ranách. Nič.

Upozorňujeme pred využitím ponuky tohto emailu. Všetko, čo v ňom je, je žiaľ podvod a predaj na samotných stránkach je plne protizákonný.

Predajný web:

Po kliknutí na prvý odkaz sa dostanete na stránky: greenlifemax(bodka)shop/slovakia/1/nikotinoff/  kde narazíte na falošný blog akejsi Viktórie M, a samozrejme všetko to, čo tu nájdete, je nehorázny výmysel, vymyslení komentujúci, príbeh, účinky, odborníci… všetko.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.