Internetové podvodyPochybné praktiky

Fotografie matky s dcérou ukradli a zneužili podvodníci s INNOVIT

Fotografie matky s dcérou ukradli a zneužili podvodníci s INNOVIT
5 (100%) 1 hlas[ov]

Podvodníci znova udierajú a prezentujú ďalší zázrak na omladnutie tela. Opäť nepotrebujete nič, len zázračný krém, tentoraz INNOVIT. Tento INNOVIT láka na neuveriteľné informácie. Využíva k tomu na mnohých miestach fotografie matky a dcéry a tvrdí, že sú ako sestry vďaka ich krému. Ale? Samozrejme, že žiaden odborník, zákazník a ani tie dve, čo sa prezentujú vo falošnom blogu Aleny Poleďnákové, nikto z nich neexistuje. Neexistuje výrobok, štúdie, výskumy, reálne informácie, povedomie, predávajúci, kontakt, autor článku, neexistuje jediný reálny človek v komentároch. Všetko to, čo prezentuje tento podvodný web je opäť len hnusné klamstvo pripravené ako pasca pre ľudí, ktorí zatiaľ nemajú skúsenosti s podobnými problémami a podobou internetového podvodu.

Innovit omladnutie kozmetika pozor Alena poledňáková

inzercia:

Kampaň reklamnej siete eTarget prekvapila na Centrum.sk hneď pri prihlásení dokonca 5x za sebou s rôznymi obrázkami a tvrdeniami.

Innovit omladnutie kozmetika pozor centrum.sk

Množstvo podvodných bannerov s týmito fotografiami pritom nájdete aj dnes na PLUSKA.sk v inzertnom priestore, napríklad na šport24.sk je vysoká šanca naraziť na takúto reklamu. Ukážka takýchto reklám na Facebooku fb.com/Varovania

Alena Poledňáková? To vážne?

Falošný blog nazvaný česky ako blog Aleny Poledňákové, je trúfalosť. Toto meno poznáme ako osobnosť českého filmu a televíznej tvorby, ktorá sa stará napríklad so svojim tímom o slovenskú podobu seriálu Simpsonovci. Jej meno zneužívajú do falošného blogu, v ktorom používajú fotografiu dvoch žien. Staršej a mladšej, vystupujúcej ako sestry, hoci majú poodhaliť, že sú matka s dcérou. Táto mladosť u staršej však nepramení v podvodnom zázraku menom INNOVIT, ako láka reklama na centrum.sk nasadená v reklamnom systéme eTarget, hneď na hlavnej stránke, ale niekde celkom inde.

Kradnuté fotografie:

Fotografia vo falošnom blogovom článku na falošnom blogu je kradnutá z video série nižšie. Toto video má len asi 50 pozretí, je teda zvláštne, že podvodníci natrafili na toto veľmi málo sledované video. Zrejme si mysleli, že na tieto dve Američanky menom Merrie a Paige z amerického Buffala bežný Slovák nenarazí. Radi o to viac odhalíme, odkiaľ mali podvodníci pokradnuté fotografie.

To znamená, že žiadna Alena Poledňáková a jej dcéra, žiadna zázračná japonská vulkanická maska, krém, INNOVIT, či niečo im podobné z týchto stránok. Komentáre obsahujú fotografie, pritom ak sami chcete pridať komentár, nepodarí sa vám to. Jednoducho preto, že na stránke žiaden systém na komentovanie ani nie je. Všetko je umelo nasadené.

Účel stránky? Oklamať a okradnúť ľudí o peniaze. Vzhľadom na náročnosť textu na našom portáli sme terčom žiadostí, aby sme písali jednoduchšie. Jednoducho preto, aby ľudia porozumeli tomu, čo sa snažíme v článkoch povedať. Azda postačí jednoduchý verdikt – neobjednávať, ide o internetový podvod, žiadnu blogerku a žiadne komentáre.

Innovit omladnutie kozmetika pozor

Predajný web lovinglinving.com

Tak to je teda gól. Údajná lekárka kožnej špecializácie – dermatologička menom Angelika Sanová, má byť majiteľka siete kozmetických salónov Manila. Nech sa páči, skúste niečo také nájsť. Nenájdete ani lekárku. Lekárka Angelika Sanová je jednoducho vymyslená osoba, falošný lekár s fotografiou ukradnutou z internetu. Následne sledujeme, že zákazníci z Bratislavy, Humenného a podobne, sú Číňania… presne rovnaké fotografie, aké nachádzame na množstve iných webov s inými menami. Tam sú aspoň s ázijskými menami, no len u nás sa z nás pokúšajú robiť debilov a Číňanke dajú meno Anna.

Innovit omladnutie kozmetika pozor Dr. Sanová

Znova na stránke chýbajú zákonom stanovené povinné identifikačné údaje, riadny kontakt, reklamačné podmienky, všeobecné podmienky spĺňajúce zákony SR. Na webe opakovane vidíme rôzne odpočítavania a prvky psychologického nátlaku, aby vyprovokovali rýchly nákup bez uváženia. Žiadne odpočítavanie pritom nie je reálne. Stačí web obnoviť a spúšťa sa odznova. Podlé hnusné klamanie ľudí čítajúcich obsah týchto stránok je nehorázne. Spôsob, akým výrobok prezentujú s vyrabovanými fotografiami z iných stránok je až absurdný. Text so šialenými chybami, akoby ho pred vydaním ani nevideli slovenské, či aspoň české oči.

Dokonca údajná lekárka je len akási modelka, ktorej fotografiu už niekoľko rokov zneužíva množstvo krémov, mydiel s pochybným pozadím. Fotografiu nájdete aj na takých stránkach, ako táto: http://fauzias.me  – čiže žiadna lekárka.

  • LINK1: http://www.lovinglinving(bodka)com/1129997.html?banner_id=2&utm_source=etarget&utm_medium=cpc&utm_campaign=etarget
  • LINK2: http://www.lovinglinving(bodka)com/sk_Innovit_in1/index.php

Všimli ste si? Údajný blog je na rovnakej doméne ako predajný web. Debilita! Nepochopiteľná debilita.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Komentáre sú ukončené