Falošná reklama na Facebooku na závratný zisk na Trendizi.com

Ohodnoťte článok

Aká drzosť. Podvodníci vo Facebook reklame s veľkou chuťou zverejňujú podvodné reklamy pod stránkou TRENDIZI a upozorňujú na akýsi zázrak, pri ktorom môžete zarábať 640 000 EUR denne. Samozrejme, celá doména trendizi.com Vám podvodné drísty o akejsi falošnej blogerke zobrazí len ak viete presnú adresu a tú sa dozviete len z reklamy.

podvodná reklama na facebooku

  • Falošná blogerka Zuzana Jesenská
  • Falošný portál s logom SPRÁVY
  • Falošný obsah
  • Falošné komentáre, falošný web, falošné všetko. Celé je to prasprostý podvod, o ktorom sme nedávno písali, len na celkom inej doméne. Pre podrobnosti prosíme, pozrite si odkazovaný článok, kd eje celý prípad rozobraný z lepšieho uhla.

LINK1: https:(2x lomítko)trendizi.com/boars-dug-treasure-coins-slovakia/

Správy Tendizi

Všimnite si ten šialený titulok na tomto podvodnom webe. Vo vnútornom kóde sa stránky identifikujú ako stránka s názvom “BANKY sa OBÁVAJÚ, ŽE SLOVÁCI OBJAVIA TÚTO METÓDU” čím vytvárajú falošný HOAX o tom, že niečo také ako tento podvod vôbec ohrozuje banky na Slovensku. Banky sa v skutočnosti vôbe cneobávajú žiadnych výplodov a hlúpostí z podvodnej Facebook reklamy na podvodnom webe neexistujúcej blogerky. Žiaden strach. 

Facebook reklama. Zaujímavosťou je, čo sme sa dozvedeli pri lepšom skúmaní stránok Trendizi Tech. Sú samozrejme fingované, a ich účelom je navádzať ľudí do pasce. Ale v minulosti neboli. V období august 2018 patrili zrejme niekomu inému a muselo dôjsť k ich predaju. Podvodníci si tak kúpili reálne fungujúci v angličtine písaný magazín a ten teraz zneužívajú ako dôveryhodný kanál na lákanie ľudí do pasce.

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Permon