Internetové podvody

Podvodný zázrak, Viostelix proti pomočovaniu a ďalší falošní lekári

Podvodný zázrak, Viostelix proti pomočovaniu a ďalší falošní lekári
4 (80%) 7 hlas[ov]

Máme tu ďalší internetový podvod. Opäť bez akéhokoľvek varovania našich úradov, zdravotníctva, či vôbec miest, ktoré by nás mali pred podvodníkmi varovať. Tentoraz ide o zázrak na boj proti pomočovaniu. Inkontinencia je vraj vyriešená vďaka jednému mužovi. Prof. Max Randall, Cambridge má byť vynálezcom zázraku menom Viostelix. Ten má zachrániť zvierače pri močovom mechúry aj napriek tomu, že tento liek nikdy nikde žiadna autorita neuvádzala, nepozná ho, je neznáme jeho zloženie, pôvod, nemá žiadnu registráciu, nemá žiadne patenty, čísla, nemá absolútne nič.

Max Randall profesor vymyslený odborník pre Viostelix

inzercia:

Profesor Max Randall je samozrejme vymyslená osoba, rovnako ako neskôr na predajnom webe prezentovaný prof. Marek Belko. všetko je to celý jeden podvod. Analyzujeme však jednotlivo.

  1. Stránky LINK1 sa pokúšajú vyzerať ako nejaký magazín. Nič nie je klikateľné normálne, magazín nemá prevádzkovateľa, kontakt, redakciu. Utajený majiteľ, utajený pôvod textov, vymyslené všetko od A po Z.
  2. Stránky klamú s vymyslenými sprostosťami o zázračnom liečive, ktoré vynašiel profesor Randall. Usmieva sa na nás fotografia pána s bradou.
  3. Predajné stránky LINK2 obsahujú všetko, čo na nich nájdete, sfalšované. Profesor Marek Belko, ktorý vás tu sprevádza nikdy neexistoval. Fotografia je ukradnutá zo zahraničných stránok.
  4. Zákaníci a ich názory sú vymyslení
  5. Vybiehajúce inforácie o tom, e niekto výrobok práve kúpil, so nastavené v kóde a vybiehajú pravidelne len preto, že ste na webe a je to tak nastavené. Reálne nedochádza k žiadnym objendávkam v čase vašej návštevy.
  6. Ilegálny predaj, pretože nie je jasný prevádzkovateľ a predajca, kašle sa na základné fungovanie internetového predaja.

Profesor Marián Belko, podvodné stránky pre Viostelix na pomočovanie

Neodporúčame žiadnym spôsobom nákup na týchto, či podobných stránkach.

Odkazy:

  • LINK1: https:(2x lomítko)sk.choicesforhealth.eu/
  • LINK2: https:(2x lomítko)shockingdiscover.com/421/viostelix/16230/gps/ 
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

1 Comment

  1. podvodníci důchodce a okrást ho že se nestydíte

Komentáre sú ukončené