Internetové podvodySociálne siete

Podvod menom CryptoTrader na podozrivej doméne coeater.com

Podvod menom CryptoTrader na podozrivej doméne coeater.com
5 (100%) 1 hlas[ov]

Na Facebooku s anám zobrazujú rôzne reklamy s dievčatami s bankovkami. Cielené sú na mladých mužov. Ako keby vycítili, že máme práve hlboko do vrecka a tak sa začínajú zobrazovať v štýle pomoci a obrovských zárobkov. Lenže ako veľké zárobky? Tie najväčšie? Áno, tie najväčšie, hoci stále najúnosnejšie. Reklama vám nepovie koľko presne, no po kliknutí sa dostanete na stránku, ktorá prináša výbuch. Neuveriteľnú vážnu správu rovno z najvyššej úrovne politiky Slovenska.

Slovenská vláda otrasena a akýsi šmejd CryptoTrader

inzercia:

Neuveriteľné hlúposti popísané v texte

Na stránke s falošným logom Daily Newsfeed je obrovský titulok o nejakom vymyslenom novom zákone, ktorý uznal nový systém na zárobky. Hlavne však má byť SLOVENSKÁ VLÁDA OTRASENÁ OBJAVOM NOVÉHO TAJNÉHO SYSTÉMU BANKOVNÍCTVA. To sa podržte. Grassalkovičov palác na snímke a veľká MIMORIADNA SPRÁVA má asi spôsobiť, že teraz padneme na zadok. Šokovaní a vystrašení tým, že už aj Slovensko a jeho vláda reaguje. Avšak pozor.

Tento za vlasy pritiahnutý podvod robí z ľudí hlupákov, kým nepozorných ľudí so slabšími skúsenosťami môžu tu uvedené sľuby o zázračnom a zaručenom úspechu pomocou CryptoTrader metódy, nalákať do poriadnej pasce. Stránky totiž lákajú na kryptomeny a obchodovanie s nimi. Zabúdajú pritom povedať, že bublina – akou kryptomeny sú, už pred nejakým časom spľasla a rast BitCoinu taký, akým nedávno bol, sa už neopakuje. Oni tvrdia klamstvá, na stránke s aobjavuje dokonca akýsi Daniel, ktorý odpovedá na prednastavené otázky. Samozrejme nejde o žiadneho Daniela, ale snímku z fotobanky. Absolútne všetko, čo nájdete na týchto stránkach, je podvod. Od každého nafingovaného komentáru a napísanej vetičky. Upozorňujeme, že tu prezentovaná metóda CryptoTrader je len tvrdením na podvodnom webe s neistým spôsobom nákupu kryptomien.

Odporúčanie a linky

Neodporúčame nakupovať kryptomeny cez takéto a podobné stránky. Neposkytujú žiadne záruku. Po odoslaní peňazí nemáte nič. Ani len miesto, kam sa sťažovať. Veď každá tvár, všetky zmieny, mená, čísla. sú výmyslom.

  • LINK1: https:(2x lomítko)coeater.com/things-about-slovakia/
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Komentáre sú ukončené