Podvod menom CryptoTrader na podozrivej doméne coeater.com

Ohodnoťte článok

Na Facebooku s anám zobrazujú rôzne reklamy s dievčatami s bankovkami. Cielené sú na mladých mužov. Ako keby vycítili, že máme práve hlboko do vrecka a tak sa začínajú zobrazovať v štýle pomoci a obrovských zárobkov. Lenže ako veľké zárobky? Tie najväčšie. Reklama vám to nepovie, no po kliknutí sa dostanete na stránku, ktorá prináša megabrutálny tresk. Neuveriteľnú vážnu správu rovno z najvyššej úrovne politiky Slovenska.

Slovenská vláda otrasena a akýsi šmejd CryptoTrader

Neuveriteľné sprostosti popísané v texte

Na stránke s falošným logom Daily Newsfeed je obrovský titulok o nejakom vymyslenom novom zákone, ktorý uznal nový systém na zárobky. Hlavne však má byť SLOVENSKÁ VLÁDA OTRASENÁ OBJAVOM NOVÉHO TAJNÉHO SYSTÉMU BANKOVNÍCTVA. To sa podržte. Grassalkovičov palác na snímke a veľká MIMORIADNA SPRÁVA má asi spôsobiť, že teraz padneme na zadok. Šokovaní a vystrašení tým, že už aj Slovensko a jeho vláda reaguje. Avšak pozor.

Tento za vlasy pritiahnutý debilný podvod robí z ľudí hlupákov, kým nepozorných ľudí so slabšími skúsenosťami môžu tu uvedené sľuby o zázračnom a zaručenom úspechu pomocou CryptoTrader metódy, nalákať do poriadnej pasce. Stránky totiž lákajú na kryptomeny a obchodovanie s nimi. Zabúdajú pritom povedať, že bublina – akou kryptomeny sú, už pred nejakým časom spľasla a rast BitCoinu taký, akým nedávno bol, sa už neopakuje. Oni tvrdia klamstvá, na stránke s aobjavuje dokonca akýsi Daniel, ktorý odpovedá na prednastavené otázky. Samozrejme nejde o žiadneho Daniela, ale snímku z fotobanky. Absolútne všetko, čo nájdete na týchto stránkach, je podvod. Od každého nafingovaného komentáru a napísanej vetičky. Upozorňujeme, že tu prezentovaná metóda CryptoTrader je len tvrdením na podvodnom webe s neistým spôsobom nákupu kryptomien.

Odporúčanie a linky

Neodporúčame nakupovať kryptomeny cez takéto a podobné stránky. Neposkytujú žiadne záruku. Po odoslaní peňazí nemáte nič. Ani len miesto, kam sa sťažovať. Veď každá tvár, všetky zmieny, mená, čísla. sú výmyslom.

  • LINK1: https:(2x lomítko)coeater.com/things-about-slovakia/

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Tomáš Šalmon

Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.