Podvod menom CryptoTrader na podozrivej doméne coeater.com

Ohodnoťte článok

Na Facebooku s anám zobrazujú rôzne reklamy s dievčatami s bankovkami. Cielené sú na mladých mužov. Ako keby vycítili, že máme práve hlboko do vrecka a tak sa začínajú zobrazovať v štýle pomoci a obrovských zárobkov. Lenže ako veľké zárobky? Tie najväčšie. Reklama vám to nepovie, no po kliknutí sa dostanete na stránku, ktorá prináša megabrutálny tresk. Neuveriteľnú vážnu správu rovno z najvyššej úrovne politiky Slovenska.

Slovenská vláda otrasena a akýsi šmejd CryptoTrader

Neuveriteľné sprostosti popísané v texte

Na stránke s falošným logom Daily Newsfeed je obrovský titulok o nejakom vymyslenom novom zákone, ktorý uznal nový systém na zárobky. Hlavne však má byť SLOVENSKÁ VLÁDA OTRASENÁ OBJAVOM NOVÉHO TAJNÉHO SYSTÉMU BANKOVNÍCTVA. To sa podržte. Grassalkovičov palác na snímke a veľká MIMORIADNA SPRÁVA má asi spôsobiť, že teraz padneme na zadok. Šokovaní a vystrašení tým, že už aj Slovensko a jeho vláda reaguje. Avšak pozor.

Tento za vlasy pritiahnutý debilný podvod robí z ľudí hlupákov, kým nepozorných ľudí so slabšími skúsenosťami môžu tu uvedené sľuby o zázračnom a zaručenom úspechu pomocou CryptoTrader metódy, nalákať do poriadnej pasce. Stránky totiž lákajú na kryptomeny a obchodovanie s nimi. Zabúdajú pritom povedať, že bublina – akou kryptomeny sú, už pred nejakým časom spľasla a rast BitCoinu taký, akým nedávno bol, sa už neopakuje. Oni tvrdia klamstvá, na stránke s aobjavuje dokonca akýsi Daniel, ktorý odpovedá na prednastavené otázky. Samozrejme nejde o žiadneho Daniela, ale snímku z fotobanky. Absolútne všetko, čo nájdete na týchto stránkach, je podvod. Od každého nafingovaného komentáru a napísanej vetičky. Upozorňujeme, že tu prezentovaná metóda CryptoTrader je len tvrdením na podvodnom webe s neistým spôsobom nákupu kryptomien.

Odporúčanie a linky

Neodporúčame nakupovať kryptomeny cez takéto a podobné stránky. Neposkytujú žiadne záruku. Po odoslaní peňazí nemáte nič. Ani len miesto, kam sa sťažovať. Veď každá tvár, všetky zmieny, mená, čísla. sú výmyslom.

  • LINK1: https:(2x lomítko)coeater.com/things-about-slovakia/

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.