Pozor na Ripple a podvodné money-business.eu a wealth4u.eu

Pozor na Ripple a podvodné money-business.eu a wealth4u.eu
4.5 (90%) 6 hlas[ov]

Bannery na internete lákajú na závratné zisky. Tvrdia niečo o čašníčke, ktorá zarába tisíce eur mesačne a rôznych iných ľuďoch, s drahými autami na fotografii, ktorí vraj zarobili vďaka tajnej metóde. Kriste pane! Aká tajná metóda? Aký zaručený zisk? Všetko to, čo sa na stránke dozviete, je len prasprosté narábanie s poupravenými faktami, ktoré sa týkajú kryptomien, akou je napríklad slávny BitCoin. Sláva týchto kryptomien už opadla, no podvodníci teraz zneužívajú kryptomenu Ripple, ktorá naozaj existuje a svojho času mala dobré výsledky.

Peniaze Wall street

Celý podvodný web LINK1 vám prezentuje šialenosti a až debilné sľuby o tom, ako rastie a ako je výnimočná. Ako veľmi vám zarobí peniaze a pritom vás neposiela do oficiálnych bánk pre kryptomeny, ale chce peniaze priamo od vás bez toho, aby dávala nejaké záruky. To, čo stránky predvádzajú, je vlastne pýtanie peňazí na svoj účet bez toho, aby ste ďalej vedeli, čo s nimi bude. Toto nie je žiadna autorita, žiaden oficiálny predajca, žiadne miesto, ktoré to myslí celé vážne.

  • stránky na prvom odkaze sa vydávajú za WALL STREET magazín, čo je prasprostá lož
  • podivná doména obsahuje podivný obsha, falošné komentáre v štýle starého facebooku, pričom sa nedá pridať žiaden nový.
  • všetko je tu podvodné
  • titulná fotografia obsahuje klamlivé informácie o počte Slovákov, ktorí zarábajú vďaka tejto metóde. Reálne nezarába ani jediný jeden!
  • všetky ovládacie prvky webu sú fingované a smerujú na ďalšie falošné stránky s predajom. Správnejšie by bolo “predajom”.

Ide totiž len o podvodné stránky, ktoré tak ako minulý prípad, len upravujú slávnu fotografiu Donalda Trumpa, kamuflujú fakty a nakoniec predvádzajú nejakého vymysleného odborníka, ktorý sa vám ešte aj predstaví ako “Volám sa profesor Graham Le Roux a za chvíľu vám ukážem jednoduchú metódu zarábania skutočne veľkých peňazí.”. Reálny človek, ak hovorí, ako sa volá, nedá do svojho mena titul. Ide o ukradnutú snímku z internetu, pozmenenú a nejde o žiadneho profesora La Rouxa. Stránka garantuje výnosy, čísla, percentá a sama pritom nepoiskytuje žiadnu záruku na nič z toho, čo trepe.

Vzhľad reklám:

POdvodné bannery s klamlivými informáciami

Dostať sa na tieto podvodné stránky je ľahké. Stačí kliknúť na podobné podvodné bannery, ktoré sa zobrazujú na SME.SK, prípadne na Centrum.sk, na Uloz.to, Aktuality.sk a na mnohých iných stránkach. Vyzerajú tak, ako tieto dva ukážkové. Fotografie v banneroch pochádzajú zo sociálnych sietí a z blogov ľudí zo zahraničia. Ani jeden z nich nie je Slovák a ani jeden nezarobil peniaze pomocou systému, ktorý je propagovaný cez spomínané podvodné stránky.

  • LINK1: https:(2x lomítko)sk.wealth4u.eu/
  • LINK2: https:(2x lomítko)money-business.eu/421/remxbv2/

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

2 komentáre

  1. David júl 1, 2019
    • Smola júl 24, 2019

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.