Falošný lekár prof. Ľudovít Burián a šmejdy Somasnelle Gel a Varicosen

Falošný lekár prof. Ľudovít Burián a šmejdy Somasnelle Gel a Varicosen
5 (100%) 2 hlas[ov]

Ešte minulý mesiac šlo o krém na boľavú chrbticu, či ochabnutú kožu a dnes je to krém na kŕčové žily. Celkom odlišné diagnostiky a určenia a predsa má byť zázračný krém Somasnelle Gel riešením na oba problémy. Reklamy hlásia, že lekári vynašli účinný liek na riešenie problémov s kŕčovými žilami, no keď si kliknete na stránky, ocitnete sa na falošnom lekárskom portáli, ktorý nemá absolútne nič spoločné so žiadnym lekárom. Tu je samozrejme falošné absolútne všetko, ešte aj stará známa recyklovaná snímka… Ešte včera tam bolo toto… prednedávnom toto… a ešte dávnejšie toto… a dnes sme ešte stihli písať o tomto. Vždy rovnaká snímka, len s iným obsahom.

Kŕčové žily a zázrak menom Somasnelle Gel

Opäť je na stránke všetko do jediného písmenka falošné. Od komentárov, kódov, počasia, odklikov, po samotný fakt, že vôbec na nejakom údajnom lekárskom portáli ste.

Predajný web (LINK2)

Na stránke, kam sa dostanete vlastne po akomkoľvek kliku z webu prvého, sa dozviete, že akýsi uznávaný profesor prof. Ľudovít Burián je vedec, odborník z oblasti obehového systému. Na stránkach, ako píše, chce predstaviť… bla bla bla. Ušetrite si čas. Drísty a výmysly, neuveriteľné sprostosti, ktoré reálne môžu zaujať ľudí, ktorí dennodenne čítajú hoaxy a konšpirácie zo stránok podobných na badatel.net. textový obsah naozaj dokáže ľudí osloviť a uveria mu. ľudia prevažne dôchodcovského veku a ľudia s vážnymi ťažkosťami, ktorí skúšajú aj menej medializované recepty ako napríklad aj možnosť, že funguje aj celkom neznámy liek z tejto stránky.

Nevieme zaručiť, že vôbec nejaký účinok táto látka má. Žiaľ vieme zaručiť len to, že má neznáme zloženie, neznámy pôvod, predávajú ho podvodníci a porušujú pritom niekoľko zákonov. Predaj je tak ilegálny. Najmä odborná garancia, ktorá za projektom a výrobkom na tomto webe stojí, spomínaný prof. Ľudovít Burián, vedec a odborník, neexistuje. Ide o vymyslenú osobu. zneužitú fotografiu niekoho celkom iného.

Varicosen A Somasnelle, falošný lekár

Tohto lekára už spomínajú identické stránky, len v talianskom jazyku. Názov výrobku je tu tentoraz VARICOSEN. Pozrite sa, ako sa klame verejnosť. Aj z lekára je odrazu Talian, keď sa to hodí.

  • https:(2x lomítko)bambuddha.it/varicosen-prezzo-funziona-opinioni-dove-si-compra-sito-ufficiale-italia/
  • http:(2x lomítko)agfirenze.it/varicosen-opinioni-prezzo/
  • http:(2x lomítko)www.macrobiotica-sintesi.it/varicosen-funziona-prezzo-recensioni-opinioni-in-farmacia/

To sa podržte. Pri hľadaní pána odborníka nachádzame absolútne rovnaké stránky, len sa vymenil názor výrobku. Aj Slovákov sa snažia dostať do pasce s názvom VARICOSEN a to priamo tu: LINK: https:(2x lomítko)shockingdiscover.com/421/varicosen-med/gps/

Koniec koncov, aká sprostosť že stránky nazvané ako Centrálny žilový inštitút sú rovno eshopom? Síce pochybným, no predávajú. Uvádzajú aj zákazníkov a ich príébehy, samozrejme ide o pokradnuté fotografie a vymyslené príbehy.

Linky:

  • LINK1: podvodný web po kliknutí na reklamu:  https:(2x lomítko)sk-new.transformationtuesday.eu/
  • LINK2: predajný web, kde ľudí pripravujú o peniaze vďaka ilegálnemu predajú neznámeho šmejdu: https:(2x lomítko)shockingdiscover.com/421/somasnelle-med-m/gps/

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

3 komentáre

  1. Jana jún 13, 2019
  2. Jozef júl 8, 2019
  3. Milan Peracek august 6, 2019

Leave a Reply