Internetové podvody

Falošný mužský portál, Dr EXTENDA na potenciu a prof. Pavol Hamzík

Falošný mužský portál, Dr EXTENDA na potenciu a prof. Pavol Hamzík
4.67 (93.33%) 3 hlas[ov]

Internet je zahltený podvodnými prípravkami bez útlmu, takže nie sme prekvapení ďalším svinstvom, ktoré sa snaží ľudí obrať o peniaze. Opäť je tu falošný web. Tentoraz sa vyhlasuje za akýsi SLOVENSKÝ PORTÁL PRE MUŽOV. To čo je za názor? Vôbec nekorešponduje s tým, čo je uvedené v doméne. Doména je pritom len ďalší rýchlozbuch (LINK1), bezcenný balast nesúvisiaci s tým, čo prezentuje. Celé podvodné stránky s pomocou falošného pokecu o mužskej potencii prezentujú výrobok DR EXTENDA ako jedinečnú pomoc, ktorú lekárne vypredali a vy máte jedinečnú šancu na… zbytočne vyhodené peniaze za odpad neznámeho zloženia a neznámeho pôvodu.

Všetko, čo na týchto stránkach vidíte, je jeden prasprostý podvod. Dokonca aj titulná snímka je presne tá istá, akú neustále recyklujú do zbláznenia a len jej upravujú určité vlastnosti.

inzercia:

FOTO: pozorne si pozrite snímku na tomto podvodnom webe. Ak sledujete naše stránky, už ste ju museli vidieť aspoň 4x. Naposledy tu: https://hoax.sk/podvod-recyklovany-web-vyboceny-palec/

Predajný portál (LINK2)

Na predajnom webe sa objavuje lekár s menom prof. Pavol Hamzík. Šialenstvo. Niekedy tu aspoň nasadia skutočného lekára z Ruska, ktorému len zmenia meno a skopírujú si ho bez jeho vedomia inam. Lenže toto je viditeľný model z fotobanky a dôjsť to musí každému, čo sa pozerá nemeckému mužovi do očí.

Prof. Pavol Hamzík neexistuje, priateľa. Na fotografii nie je žiadne profesor, ale model, ktorého nájdete tu. https://www.canstockphoto.com/  Veríme, že pri dokazovaní pravosti odbornej kapacity stojacej za týmto svinstvom sme si to odbili a môžeme pokračovať ďalej.

Podmienky predajcu?

To je zlý vtip. Vidíme tu porušenia toľkých zákonov, že je zázrak, že vôbec takéto stránky stále dokážu nájsť svoje obete. Kde je v pekle identifikácia predajcu? Zákonné náležitosti, alternatívne riešenie sporov, GDPR? Kde sú záruky pre zákazníka a reklamačný poriadok? Čo to má do pekla znamenať, že v podmienkach sa dočítate niečo o nejakom zľavovom klube? Aký zľavový klub? Stále po tých rokoch neprichádza vysvetlenie, čo to tí šialenci vlastne prezentujú.   A nikoho to na Slovensku netankuje. Ideálne sa príde s vyjadrením, či odhalením, že ide o podvod tak o dva roky, keď budú stránky neaktívne.

Ako sme sa k problému dostali?

Poslúži vám k tomu pár sekúnd surfovania na ULOZ.to, ktoré zverejňuje aj tieto podvodné reklamy. Napríklad ako tá, ktoré je nižšie. V tomto prípade je bezpečné na ňu klikať. Ide o jej stiahnutú verziu, nie klikateľnú

 

  • LINK1:  https:(2x lomítko)sk-new.weaponenchant.eu/
  • LINK2: https:(2x lomítko)checkoutthisdeals.com/421/drextenda-med/gps/
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
2
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

2 Comments

  1. Taký istý podvod na uvedenej adrese na prostriedok Drivelan Ultra

  2. Zdravím ja ju užívam týždeň a obiednal som si viac krabičiek ale zatiaľ nefunguje čiže asi treba ísť stim na Políciu a udať podvod uvidím po 2 mesiacoch užívania.

Komentáre sú ukončené