Falošný mužský portál, Dr EXTENDA na potenciu a prof. Pavol Hamzík

Falošný mužský portál, Dr EXTENDA na potenciu a prof. Pavol Hamzík
5 (100%) 1 hlas[ov]

Internet je zahltený podvodnými prípravkami bez útlmu, takže nie sme prekvapení ďalším svinstvom, ktoré sa snaží ľudí obrať o peniaze. Opäť je tu falošný web. Tentoraz sa vyhlasuje za akýsi SLOVENSKÝ PORTÁL PRE MUŽOV. To čo je za názor? Vôbec nekorešponduje s tým, čo je uvedené v doméne. Doména je pritom len ďalší rýchlozbuch (LINK1), bezcenný balast nesúvisiaci s tým, čo prezentuje. Celé podvodné stránky s pomocou falošného pokecu o mužskej potencii prezentujú výrobok DR EXTENDA ako jedinečnú pomoc, ktorú lekárne vypredali a vy máte jedinečnú šancu na… zbytočne vyhodené peniaze za odpad neznámeho zloženia a neznámeho pôvodu.

Všetko, čo na týchto stránkach vidíte, je jeden prasprostý podvod. Dokonca aj titulná snímka je presne tá istá, akú neustále recyklujú do zbláznenia a len jej upravujú určité vlastnosti.

FOTO: pozorne si pozrite snímku na tomto podvodnom webe. Ak sledujete naše stránky, už ste ju museli vidieť aspoň 4x. Naposledy tu: https://hoax.sk/podvod-recyklovany-web-vyboceny-palec/

Predajný portál (LINK2)

Na predajnom webe sa objavuje lekár s menom prof. Pavol Hamzík. Šialenstvo. Niekedy tu aspoň nasadia skutočného lekára z Ruska, ktorému len zmenia meno a skopírujú si ho bez jeho vedomia inam. Lenže toto je viditeľný model z fotobanky a dôjsť to musí každému, čo sa pozerá nemeckému mužovi do očí.

Prof. Pavol Hamzík neexistuje, priateľa. Na fotografii nie je žiadne profesor, ale model, ktorého nájdete tu. https://www.canstockphoto.com/  Veríme, že pri dokazovaní pravosti odbornej kapacity stojacej za týmto svinstvom sme si to odbili a môžeme pokračovať ďalej.

Podmienky predajcu?

To je zlý vtip. Vidíme tu porušenia toľkých zákonov, že je zázrak, že vôbec takéto stránky stále dokážu nájsť svoje obete. Kde je v pekle identifikácia predajcu? Zákonné náležitosti, alternatívne riešenie sporov, GDPR? Kde sú záruky pre zákazníka a reklamačný poriadok? Čo to má do pekla znamenať, že v podmienkach sa dočítate niečo o nejakom zľavovom klube? Aký zľavový klub? Stále po tých rokoch neprichádza vysvetlenie, čo to tí šialenci vlastne prezentujú.   A nikoho to na Slovensku netankuje. Ideálne sa príde s vyjadrením, či odhalením, že ide o podvod tak o dva roky, keď budú stránky neaktívne.

Ako sme sa k problému dostali?

Poslúži vám k tomu pár sekúnd surfovania na ULOZ.to, ktoré zverejňuje aj tieto podvodné reklamy. Napríklad ako tá, ktoré je nižšie. V tomto prípade je bezpečné na ňu klikať. Ide o jej stiahnutú verziu, nie klikateľnú

 

  • LINK1:  https:(2x lomítko)sk-new.weaponenchant.eu/
  • LINK2: https:(2x lomítko)checkoutthisdeals.com/421/drextenda-med/gps/

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.