Podvodný lekársky portál uvádza zázrak na chudnutie, AUFELIN PURE

Podvodný lekársky portál uvádza zázrak na chudnutie, AUFELIN PURE
3.4 (68%) 5 hlas[ov]

Na podvodných stránkach sk.phasegourmet.eu sa nachádza falošný SLOVENSKÝ LEKÁRSKY PORTÁL, ktorý samozrejme nikdy nemal nič spoločné so skutočnými lekármi, ktorí niekoľko vôbec kedy vyliečili. Stránky hlásia koniec éry nadváhy, lebo je tu zázrak na chudnutie. V podstate rovnaký podvodník uviedol podobne už asi stovku podvodných prípravkov. No každý sa do tejto siete dostane raz po prvý raz a môže tomu uveriť, preto aj tentoraz varujeme verejnosť pred novinkou. 43gramov, 30 tabliet, Velloacti doplnok výživy pri chudnutí s názvom AUFELIN PURE s podtitulom secret of well being.

Neuveriteľné absurdnosti

Prvou absurdnosťou podvodnej stránky je, že sa vôbec ešte uvádza ako lekársky portál, keď nemá nič spoločné so zdravím a autoritami. To druhé zarážajúce je, že stránky používajú jednu fotografiu, o ktorej píšeme v poslednom čase akosi pričasto. Bláznivý páchateľ kašle na to, koľko krát ju ešte zrecykluje a tak sa fotografia stále objavuje na nových a nových miestach. Vždy sniečím iným na premietanom plátne. Ešte včera tam bolo toto… prednedávnom toto… a ešte dávnejšie toto… to je DEBILITA!  Dnes tam je…

Chudnutie a recyklovaná fotografia

Absurdné je množstvo klamstiev, falošné komentáre, fakty, falošné počasie, odkliky na rôzne články a vôbec “magazín” ako taký. Je neuveriteľné, koľko klamstva vyprodukuje webstránka o vedeckom výskume, zdraví, psychológií a chudnutí, pričom článok dal dohromady páchateľ internetového podvodu, ktorý nemá ani tušenia o zdraví a chudnutí. Všetko, čo si len môžete želať, je falošné.

Predajný web (LINK3)

Na predajných stránkach sa objavuje opäť klasická zmes podvodných klamstiev a podrazov voči ľuďom. Tí sa pri objednávke nechajú okradnúť stránkou, ktorá porušuje viacero zákonov a smaozrejme nepoupozorní na túto látku, web, či predajnú praktiku žiaden slovenský úrad ani o rok. Možno až o dva či tri roky sa objaví prvá zmienka, keď bude problém menej aktuálny ako dnes.

Falošný profesor a v podstate všetko falošné

Ako prvé si všimnete odborného garanta veci. Profesora s menom Ľudovít Šťastný a ten vám sľubuje 14 kilogramov dole za 28 dní. Kto je vlastne Ľudovít Šťastný? Nikto. je to vymyslená postava. Neprihovára sa vám žiaden odborník, len podvodník v pozadí vymyslel meno, stiahol si na tomto mieste fotografiu chlapíka, ktorý vyzerá vzdelaný, ostrihal mu nepotrebné okolie a vymyslel mu slová do úst.  To je celé. Od tejto chvíle môže on, spoločne ako všetci vymyslení zákazníci, zavádzať a klamať ľudí. Hnať ich do pasce pričom neexistuje žiadne varovanie v súvislosti so značkou, či portálom.

Aufelin profesor šťastný

Neznámy výrobok, ktorý plne propaguje ilegálny podvodný predajný web s falošnými zákazníkmi, falošným lekárom – odbornou garanciou, a falošné nátlakové motivačné prvky ako hlásenia o aktuálnych nákupoch, mená zákazníkov, zľava a odpočítavanie zľavy, neuvádzanie predajcu, identifikácie zodpovendých osôb, reklamačný poriadok a ďalšie vážne pochybenia…

…nekupujte. Nepotrebujuete vyhodiť zbytočne nemalú sumu za niečo pochybné, na takomto podvodnom webe, ktorý nemá záujem o zákazníka ajeho spokojnosť. Nezverejní žiaden Váš nahnevaný komentár a ani nereaguje na nespokojnosť svojich zákazníkov, pretože stojí len o tých, čo o praktikách a pozadí nevedia a zistia to, až keď bude neskoro – po nákupe.

Spôsob šírenia:

Zobrazujú sa na rôznych stránkach bannery, ktoré lákajú ľudí na podivné slogany, sľuby, hlásenia, čísla a rôzne drísty o ktorých sa v cieľovom webe po kliknutí nedozviete už ani slovko.

Príklad:

Bannery reklamy podvodné reklamy

Upozorňujeme, že tieto bannery sa opakujú neustále s inými a inými značkami výrobkov. Uvidíte ich aj o dva roky a predsa budú propagovať niečo iné.

LINKY:

  • LINK1: po kliknutí na reklamu sa otvára link:  https:(2x lomítko)green.erne.co/clicks?id=qjwjYWTZFaEU56siiGaQqhvFbcxsx4zIka_ykJVbFlbt9N2vyABWSUBI7lXNMYpG&url=https%3A%2F%2Fsk.phasegourmet.eu%2F%3Faid%3D1307%26ac%3D-AzstVbkPo8hBbLZLg8H3-bidswitch_ibillboard%26rh%3Dadvert.uloz.to%26cid%3DYRLVtfhSmwDJH52uVCCs%26cp%3D20190609_FnrYiB3H4EaqV0n2U82k  avšak ten je len presmerovaním,  čiže reklama môže neustále viesť na rôzne stránky, ktoré môže páchateľ neustále meniť.
  • LINK2: stránky, ktoré to otvorí, sú na doméne:  https:(2x lomítko)sk.phasegourmet.eualebo tiež rovnaký web nachádzame s identickými zhodami na doméne  https:(2x lomítko)sk-mobile.ketofasting.eu/
  • LINK3: predajný web: https:(2x lomítko)worldocassions.com/421/aufelinpure-med-m/gps/

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.