Prípravok PROSTECT propagujú traja urológovia, ani jeden neexistuje

Prípravok PROSTECT propagujú traja urológovia, ani jeden neexistuje
4.5 (90%) 2 hlas[ov]

Odporné podvodné stránky propagujúce sprostý výmysel na podporu potencie, na liečbu prostaty a ešte na mnoho zdravotných problémov, ktoré spolu ani nesúvisia, predávajú Prostect. Stránky za sprosté považujeme napríklad pre množstvo falošných tvrdení, podvodných akcií, rôznych ahoch, falošných odkazov, falošných prvkov, vymyslených komentárov a sprostostí…. a nakoniec mimo všetky výmysly objavujeme mená troch odborných špecialistov. Práve tieto mená majú ľudí presvedčiť, aby verili tomuto hnusnému podvodu, ktorý nestojí 64EUR ale teraz výnimočne 34 EUR. Zostávajú posledné 4 balíčky a my sme práve teraz na týchto stránkach. Čo za odborníkov nám to snaží natlačiť kaleráby a presvedčiť, že je to celé pravda a nemôžeme bez prípravku PROSTECT žiť?

Traja odborníci, ktorí však neexistujú

Podvodníci stojaci za predajom tejto látky uvádzajú tri mená odborníkov. Tí sú garanciou, že vec je pravda. Naozaj? V žiadnom prípade. Pokradnuté fotografie, vymyslené mená, vymyslené špecializácie, nič z toho pritom nie je pravda. Ani jeden z lekárov na stránke nie je skutočný. Vymyslení odborníci sú len nástrojom na oklamanie ľudí, mimo všetky iné podvodné prvky. Jozef Kanolský z nejakej neznámej Rady urológov, Gregor Leninský s urologickou praxou 13 rokov a Michal Daňo, urológ s najvyššou kvalifikáciou. Tieto tri mená môžete hľadať v celom Google, aj v lekárskej komore. Nenájdete. Vymyslené až absurdné kvalifikácie a posty, ktoré majú zastávať, sú tiež dobrý vtip. nemysliteľná sprostosť.

podvodní lekári PROSTECT

Pozrite sa veľmi dobre na týchto lekárov. Kde je pravda? Podvodníci ukradli fotografie z ruského rebríčka najlepších lekárov a chirurgov Ruska. Tí lekári existujú, no nemajú nič spoločné so SLovenskom, urológiou a podvodným svinstvom, ktoréí sa nám podvodník snaží predať. Fotografie si len drzo “požičal” z týchto stránok.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.