FB stránky Tabuľa hanby sa premenovali na Tabuľa Bikes a naštvali ľudí

Ohodnoťte článok

Na Facebooku je zvykom, že sa úspešné stránky po čase zmenia na stránky plné reklamy. Facebook samotný umožňuje zmeniť názov stránke len v prípadoch, ak sa nemení jej tematika. Ľudia sa z nejakého dôvodu a presvedčenia k stránke prihlasujú a stotožňujú, prípadne majú záujem získavať informácie a príspevky z nej.

Tabula hanby

Stáva sa, že stránky zmenia svoj názov a oklamú administrátorov v tejto spomínanej podmienke. Napríklad zachovaním jedného pôvodného slova, aby vytvorila dojem zachovania tematiky. Takýto prípad nastal v prípade stránok

TABUĽA HANBY, ktorá sa zmenila na TABUĽA BIKES.

Že nedáva názov zmysel je jasné každému, čo pracuje s Facebookom a stránkami. Zachovaním slova Tabuľa to ešte ako tak uhráme pred administrátormi vo Facebooku. Čo je ale najsmutnejšie je, že stránky sa z nekomerčných stali komerčnými – prenájom elektrických bicyklov. Práve toto ľudí nahnevalo a komentujú pod stránkou celú zmenu.

Náš postreh:

Stránky neporušujú žiadne zákony SR, len podmienky samotného facebooku. Nepredstavujú žiadnu hrozbu a nepredstavujú ani žiadne infikácie používateľa. Len sa zmenila tematika z celoslovensky zaujímavej na lokálnu nitriansku požičovňu elektromobilov. 71 104 fanúšikov v tejto chvíli tak zrejme bude klesať. Nie každý sa odhlási, čiže výsledkom je, že celkom slušný počet fanúšikov netradične – komerčnej a novej značky, ktorý sa len tak nevidí, zostane.

  • Zaujímavosťou je, že hneď vzniklo niekoľko ďalších stránok ako náhrady.
  • Dnes je 1. Apríla, takže to mnohí považujú za zlý vtip.
  • Na prípad ste nás upozornili Vy, naši čitatelia (ZZ)

Stránky ako dôvod zmeny uvádzajú náklady (zrejme časové) a trestné oznámenia na stránky, čomu rozumieme. Nuž teda, nech sa darí pod novým názvom, len kiež by to bolo s inými ľuďmi medzi fanúšikmi. Nie každý nemilo prekvapený fanúšik, alebo len prekvapený fanúšik, sa stáva automaticky zákazník. Skôr je taký prípad vzácny.

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Permon

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *