Pochybné praktiky

Pozor, stránky Zdravi4u.cz propagujú Detoxic, falošný prípravok

Pozor, stránky Zdravi4u.cz propagujú Detoxic, falošný prípravok
5 (100%) 3 hlas[ov]

Znova ďalšia stránka a podvodné snahy predávať prípravky proti vymysleným bubákom – parazitom. Tentoraz s nimi zabojujete len s prípravkom Detoxic.

podvodný článok na detox

inzercia:

Nepoznáme stránky, na ktoré sme narazili, hoci podľa obsahu vyzerajú ako rozsiahly zdroj informácií. Vzhľadom na rozsiahle podvodné stránky, ktoré sa na slovenskom a medzinárodne dostupnom internete (viaceré jazykové mutácie) rozšírili, je nutné informovať a varovať pred týmto podvodom celoplošne. Nachádzame opakovane reklamy a falošné stránky propagujúce prípravok DETOXEN, ktorý má zabrániť šíreniui parazitov vo vašom tele. Používajú na to fotografie zvierat napadnutých parazitmi, ktoré uvádzajú ako ľudí a pacientov. Je to však všetko len výmysel a podvod. Pri hľadaní rozsahu škôd a vplyvu, ktorý vyvolali podvodníci stojaci za propagáciou prípravku Detoxen sa nám však podarilo nájsť obzvlášť veľkú kuriozitu. Stránky o zdraví, ktoré prezentujú článok plný podvodných klamstiev o fungovaní parazitov v ľudskom tele a s ním aj výraznú podporu prípravku s iným názvom. Rovnaká iniciatíva, rovnaký vymyslený lekár “MUDr. Michael Petr” a zneužitý skutočný lekár ako v prípade lekára z kauzy Slovenský lekársky blog. Doslova identický obsah, len prípravok sa volá Detoxic. Nuž teda ak sa na niektorých kanáloch stretávate s označením DETOXIC, odteraz si ho spájajte hlavne s inou diskutovanou formou – Detoxen.

Varovanie:

Viac vec viditeľne a neprehliadnuteľne propagujú vo falošnom článku na adrese http://www.zdravi4u.cz/nemoci-potize/7920-usta-nejsou-zdrojem-zapachajiciho-dechu, upozorňujeme tiež, že zmienka o portáli je v tomto článku z adekvátnych dôvodov. Nejde o útok voči portálu, ale upozornenie na klamlivý, zavádzajúci a nebezpečný obsah.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Pochybné praktiky

Komentáre sú ukončené