Revitalum Mind Plus recenzie a hodnotenie nehľadajte, ide o podvod

Ohodnoťte článok

To, čo sa snažia prezentovať rôzne stránky ako unikátnu fantastickú metódu zvrátenia Alzheimerovej choroby, alebo prostriedok na zlepšenie pamäte, je len ďalší prasprostý podvod. Reklamné kampane propagujú prípravok s názvom Revitalum Mind Plus a návštevníci sa k nám vyrútili s požiadavkou na recenzie a hodnotenie tejto látky. prosíme, nehľadajte recenzie a ani hodnotenie tohto prípravku, pretože tak ako pri iných, aj tu sa v priebehu niekoľkých dní až týždňov objavia falošné recenzie, ktoré reálne nikto nevyskúšal a pôjde opäť o stránky, ktoré nikdy reálne nemysleli nič z toho, čo ponúkajú. Dobré recenzie sú často rovnaké, ako stránky podvodné samotné. Autorom je totiž ten istý človek. Mať magazín, ktorý prináša 5 článkov o zdraví a k tomu recenzie na jeden podvodný prípravok za druhým ladené do pozitívnej roviny, tu už niečo naozaj smrdí.

Falošné recenzie sú pomerne časté. V poslednej dobe sú pre ne samostatné stránky. Preto nám dovoľte jedno odporúčanie.

Rafal Trnavský

Skôr ako uveríte prípravku sľubujúcemu zázraky, preverte si ho v Googli a skôr ako uveríte portálu s prehnanou pozitívnou recenziou, preverte si aj jeho doménu v Googli. Google odporúčame, pretože má mechanizmy a technológie na to, vyhľadať všetko podstatné a posunúť to vpred. Vyhnete sa tak podvodníkom, ktorí čoraz viac úspešnejšie predávajú svoje výrobky na Slovensku. Aj vďaka cieleniu reklamy na dôchodcov, najlepšie obete.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.