Pochybné praktiky

„Guru“ Peter Kacián, ktorý radí mužom o erekcii – NEEXISTUJE!

„Guru“ Peter Kacián, ktorý radí mužom o erekcii – NEEXISTUJE!
4.54 (90.77%) 13 hlas[ov]

Na internete sa pohybuje množstvo reklamných bannerov a tie lákajú na predaj prípravkov všetkého druhu. Po novom je to aj prípravok na riešenie veľkosti penisu a výkonnosti v posteli. Preslávil sa napríklad výrobok Penirium, no ak hľadáte akékoľvek recenzie, narazíte na obrovskú sieť webov, ktoré robia jeden za druhým to isté. Hodnotia, nevedno na koho pýche tak veľa krát, viacero prípravkov. Skúšajú a merajú, či zaberie. Mať viac času, posunuli by sme zhodnotenie postupov a opakovaného testovania odborníkom, či vôbec je niečo také možné.

Peter Kacián guru falošné foto

inzercia:

Všetko vyzerá zvláštne a podozrivo, pretože každý článok nakoniec tvrdí, že lepšia je konkurencia Vimax. Nebudeme ju riešiť, hodnotiť, a ani nijako posudzovať. Len upozorňujeme na zaujímavý fakt – web, ktorý sa tvári ako výborné miesto na komplexné informácie o erekcii a mužských problémoch. Odborník uvedený ako hlavná osoba magazínu, sa volá Peter Kacián. Predstavuje svoju osobu a keď následne čítate jeho diela, rozum sa vám pozastavuje. Pokiaľ vám tu smrdí niečo viac, ako len obsah stránok, možno to bude aj identita Petra Kaciána. Jednak je ťažko dohľadateľný. Register občanov Slovenska by asi napovedal, že také meno s takým ksichtom nájdeme nikde. Ak už niekto cíti naozaj potrebu  skrývať sa za vymyslenú identitu len aby zvýšil popularitu, či vierohodnosť stránok, je to čisto jeho záležitosť.

Skutočná pôvodná fotografia

Skutočná fotografia pochádza z Ruska, ide o priateľa fotografky, ktorá túto fotografiu ponúka na predaj napríklad vo fotobanke DEPOSITPHOTO alebo CANSTOCKPHOTO – / zneužitím fotografie iného človeka a vytváranie identity iného je vecou, akou sa zaoberajú úrady pomerne neradi. Zvažujeme kontaktovať majiteľku autorských práv, ktorá má možnosť prostredníctvom polície v Ruskej federácii zakročiť proti takémuto zneužitiu tváre tohto muža aj v prípade, kedy bola fotografia vo fotobanke zakúpená. Mužovi nezanikajú osobné práva na ochranu osobnosti, pokiaľ je vydávaný za pochybnú osobu, alebo je jeho tvár vystavovaná s cudzím menom ako tvár niekoho, čo zaručuje účinky látok, výrobkov, prípravkov a medikamentov. Niečo také je nemysliteľné.

Zmysel stránok

V prípade tohto webu ide o zárobok. Podporuje aj pomerne známe produkty, no je to celé affiliate – systém na zarábanie. Nemusíte teda zavádzať a klamať obsahom, no svojou identitou žiaľ áno.  Trochu je však zvláštne, že s rovnakou foto vyrukoval a aj s rovnakým menom sa vyjadril k nákupu na tomto porovnávači – možno zámerne v tejto podivnej hoci ako vieme, fingovanej kombinácii, aby utvrdil prípadných overovačov, či pán Kacián existuje. https://mysi.heureka.sk/steelseries-62250/recenze/?s=6#reviews

VAROVANIE: článok nepoškodzuje žiaden subjekt, ani spoločnosť, ani firmu. Uvádza meno, ktoré sa spája s nepravdivou identitou – falošnou, vytvorenou pomocou fotografie z fotobanky. Ide tak o zavádzanie, čiastočne nebezpečenstvo zámeny (s reálnym človekom prezentujúcim seba pre navýšenie dôveryhodnosti prezentovaných informácii.) Upozorňujeme, že z našej strany nedošlo k žiadnemu porušeniu zákona. Peter Kacián by však mal začať používať skutočnú fotografiu svojej tváre, ak tvár má.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Pochybné praktiky

Komentáre sú ukončené