Náplasti na chudnutie Sliminazer a falošný lekár Dr Mike Withmann

Ohodnoťte článok

Na portáli Centrum.sk sa objavuje reklamná plocha etarget.sk a dá prezentuje zázračné chudnutie pomocou náplastí Sliminazer. Náplasti? Tie hlúposti, ktoré si nalepíte na kožu a urobia prácu za vás? Ale no ták. To vážne?

reklama na centrum.sk a náplasti

Sliminazer je zázrak o ktorom píše dokonca Zdravotnickyportal.sk. Ale žiaden strach. Nejde o žiaden výnimočný portál. Zdravotnickyportal.sk je v skutočnosti podvodný magazín, ktorý nie je magazín. Na doméne sa reálne nachádza neznámy počet podvodných jednostránkových webov.

Sliminazer podvodníci falošný profesor lekár a odborník

Falošné stránky rôznych neexistujúcich magazínov, plné falošných lekárov a prípravkov. Tak ako Sliminazer.

Stránky na adrese LINK1 majú niekoľko vážnych problémov.

 • Tentoraz ide o stránky s podivným názvom LIEK BUDÚCNOSTI a nadpisom falošného článku PRELOM V BOJI S OBEZITOU!. Falošný obsah, neexistujúce štúdie, vymyslené údaje o účinkoch a klamstvá vôbec.
 • Na rovnakej doméne pritom existuje množstvo iných dizajnov. Čo je prakticky hlúposť a len to dokazuje, že doména je zneužívaná opakovane na rôzne fingované stránky. Nie len tie jednoduché modrobiele.
 • Neexistujúci lekár Mike Withmann, ktorý má za touto látkou stáť a má byť zárukou účinkov. V skutočnosti ide o ukradnutú fotografiu vysokoškolského učiteľa na Londýnskej mestskej univerzite. Pôvodom Grék s menom Profesor Costas Andriopoulos. Dôkaz nájdete na oficiálnych stránkach s profesormi: https://www.cass.city.ac.uk/faculties-and-research/experts/costas-andriopoulos
 • Neexistujúci komentujúci a falošné komentáre

Sliminazer podvodníci falošný profesor lekár a odborník

Predajné stránky na adrese LINK2 obsahujú ďalšie problémy, ako:

 • Vymysleného a teda neexistujúceho odborníka na výživu Marek Pribiš. Vtipné je, že tí šialenci, ktorí stoja za týmto podvodom, rovnakého pána premenúvajú podľa toho, kde sa im to hodí. Napríklad na anglických stránkach LINK3 už je to MARK TARON. Krásny podvod, čo poviete? A vraj chudnutie, ktoré odporúčajú odborníci. Sakra, akí odborníci, keď každý jeden je len hnusný podvod? Ani na rumunských stránkach LINK4 nejde o Mareka Pribiša. Nikto tejto špecializácie a mena na Slovensku skrátka neexistuje.
 • Neexistujúca a teda vymyslená Magdaléna Fajberová, blogerka, špecialista v oblasti výživy, inštruktorka fitness

Zmienené odkazy:

 • Link1: https://zdravotnickyportal(bodka)sk/article/sliminazer_sk/prelom-v-boji-s-obezitou?_url=%252Fr%252FHUnrQwF8e6-o3swuKpMgx%252F&utm_ad=4b2&utm_campaign=14627&utm_content=13918&utm_medium=3&utm_source=61&adi=A81db52e13f58eedfe49d152bb10bf5ff&adref=HUnrQwF8e6-o3swuKpMgx&adrf=61&adp=4690&ada=&clear_stats=HUnrQwF8e6-o3swuKpMgx
 • LINK2: https://sk.podporacentrum(bodka)com/promotion/sliminazer_sk/chudni-vo-dne-a-v-noci/
 • LINK3: https://fitcrasher(bodka)com/sliminazer/
 • LINK4: http://caldera-ee(bodka)com/sliminazer-pret-pareri-forum-plasturi/

Verdikt, absolútny podvod. Podvodné čísla o tom, koľko Slovákov už schudlo vďaka náplastiam, falošní odborníci, falošná doména, stránky, falošné komentáre, podvodný predaj. Všetko je problém a preto neodporúčame akokoľvek využiť to, čo stránky ponúkajú. Vzhľadom na podvodné jednanie, obsah, marketing a falošných ľudí na fotografiách, nemožno dôverovať ničomu.

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Tomáš Šalmon

Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

1 Comment

 1. Prajem pekný deň.
  Chcel by som reklamovať náplaste na chudnutie “SLIMINAZER”, ktoré majú obrovkú reklamnú kampaň a množstvo ” pozitívnych odporúčaní a výsledkov”. Okrem reklamy na sociálnych sietiach som mál pravidelne informácie a rady podávané telefonicky, lenže namiesto toho aby som schudol, som po 3 mesačnej kúre pribral ešte 2 kg a zároveň prišiel aj o 136,00 Eur.
  Pre uvedenú skutočnosť s na Vás obraciam so žiadosťou o vrátenie mojich finančných prostriedkov, ktoré, ako som bol informovaný telefonicky vašimi reprezentantami mi budú vrátené ak nebudem spokojný s ich účinnosťou.
  Za urýchlené riešenie problému Vám vopred ďakujem a zostávam s pozdravom.

  S úctou. Veľmi nespokojný zákazník, Milan Remáč –*********** ***************** ***************** ********

  ————– Príspevok upravený portálom HOAX.SK

  Vážený pán Remáč, prosíme. Tovar, ktorý ste si zakúpili na podvodných stránkach o ktorých my píšeme, nie je možné reklamovať u nás. My naň upozorňujeme. Nie sme zodpovední za kvalitu a ani tovar nie sme schopní reklamovať, reklamáciu vyriešiť a nezodpovedáme za škody. Prosíme, čítajte pozorne uvedené články. všetky Vami uvedené osobné údaje, ktoré ste do komentára uviedli, sme anonymizovali. Prosíme, aby ste smerovali reklamáciu na predajcu. Z mnohých skúseností však vieme, že reklamácie nevychádzajú. Keďže ide o podvodný predaj, upozorňujeme a odhovárame od jeho zakúpenia. Sme tu najmä ako prevencia pred kúpou a nie ako riešenie reklamácie. žiaľ, v tomto smere už pomôcť nedokážeme.

Comments are closed.