Náplasti na chudnutie Sliminazer a falošný lekár Dr Mike Withmann

Ohodnoťte článok

Na portáli Centrum.sk sa objavuje reklamná plocha etarget.sk a dá prezentuje zázračné chudnutie pomocou náplastí Sliminazer. Náplasti? Tie hlúposti, ktoré si nalepíte na kožu a urobia prácu za vás? Ale no ták. To vážne?

reklama na centrum.sk a náplasti

Sliminazer je zázrak o ktorom píše dokonca Zdravotnickyportal.sk. Ale žiaden strach. Nejde o žiaden výnimočný portál. Zdravotnickyportal.sk je v skutočnosti podvodný magazín, ktorý nie je magazín. Na doméne sa reálne nachádza neznámy počet podvodných jednostránkových webov.

Sliminazer podvodníci falošný profesor lekár a odborník

Falošné stránky rôznych neexistujúcich magazínov, plné falošných lekárov a prípravkov. Tak ako Sliminazer.

Stránky na adrese LINK1 majú niekoľko vážnych problémov.

  • Tentoraz ide o stránky s podivným názvom LIEK BUDÚCNOSTI a nadpisom falošného článku PRELOM V BOJI S OBEZITOU!. Falošný obsah, neexistujúce štúdie, vymyslené údaje o účinkoch a klamstvá vôbec.
  • Na rovnakej doméne pritom existuje množstvo iných dizajnov. Čo je prakticky hlúposť a len to dokazuje, že doména je zneužívaná opakovane na rôzne fingované stránky. Nie len tie jednoduché modrobiele.
  • Neexistujúci lekár Mike Withmann, ktorý má za touto látkou stáť a má byť zárukou účinkov. V skutočnosti ide o ukradnutú fotografiu vysokoškolského učiteľa na Londýnskej mestskej univerzite. Pôvodom Grék s menom Profesor Costas Andriopoulos. Dôkaz nájdete na oficiálnych stránkach s profesormi: https://www.cass.city.ac.uk/faculties-and-research/experts/costas-andriopoulos
  • Neexistujúci komentujúci a falošné komentáre

Sliminazer podvodníci falošný profesor lekár a odborník

Predajné stránky na adrese LINK2 obsahujú ďalšie problémy, ako:

  • Vymysleného a teda neexistujúceho odborníka na výživu Marek Pribiš. Vtipné je, že tí šialenci, ktorí stoja za týmto podvodom, rovnakého pána premenúvajú podľa toho, kde sa im to hodí. Napríklad na anglických stránkach LINK3 už je to MARK TARON. Krásny podvod, čo poviete? A vraj chudnutie, ktoré odporúčajú odborníci. Sakra, akí odborníci, keď každý jeden je len hnusný podvod? Ani na rumunských stránkach LINK4 nejde o Mareka Pribiša. Nikto tejto špecializácie a mena na Slovensku skrátka neexistuje.
  • Neexistujúca a teda vymyslená Magdaléna Fajberová, blogerka, špecialista v oblasti výživy, inštruktorka fitness

Zmienené odkazy:

  • Link1: https://zdravotnickyportal(bodka)sk/article/sliminazer_sk/prelom-v-boji-s-obezitou?_url=%252Fr%252FHUnrQwF8e6-o3swuKpMgx%252F&utm_ad=4b2&utm_campaign=14627&utm_content=13918&utm_medium=3&utm_source=61&adi=A81db52e13f58eedfe49d152bb10bf5ff&adref=HUnrQwF8e6-o3swuKpMgx&adrf=61&adp=4690&ada=&clear_stats=HUnrQwF8e6-o3swuKpMgx
  • LINK2: https://sk.podporacentrum(bodka)com/promotion/sliminazer_sk/chudni-vo-dne-a-v-noci/
  • LINK3: https://fitcrasher(bodka)com/sliminazer/
  • LINK4: http://caldera-ee(bodka)com/sliminazer-pret-pareri-forum-plasturi/

Verdikt, absolútny podvod. Podvodné čísla o tom, koľko Slovákov už schudlo vďaka náplastiam, falošní odborníci, falošná doména, stránky, falošné komentáre, podvodný predaj. Všetko je problém a preto neodporúčame akokoľvek využiť to, čo stránky ponúkajú. Vzhľadom na podvodné jednanie, obsah, marketing a falošných ľudí na fotografiách, nemožno dôverovať ničomu.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.