Eco Slim či Eco Slimmer je to jedno. Stránky i tak zavádzajú a klamú

Ohodnoťte článok

Falošné stránky propagujúce prípravok na chudnutie ECO SLIM sme tu už mali. Tieto konkrétne na doméne ggtrf.info sú novšie v tom, že na rovnakej doméne sa nachádza množstvo podvodných stránok s rôznymi dizajnmi. Ani jedna stránok, rovnako ako táto, nemá žiadne menu položky klikateľné na vlastný obsah. všetko to smeruje na kúpu prehnaného falošného produktu s premrštenou cenou a v skutočnosti žiadnymi zázračnými účinkami, ako je uvádzané na webe.

ECO SLIM

Blog, ktorý sa pokúša o vyvolanie dojmu, že mladá žena s nadváhou dostala košom od priateľa lebo sa za ňu hanbil, len využíva kradnuté fotografie z iných stránok. Tieto fotografie sú žiaľ už niekoľko rokov úspešne kopírované z webu na web, až je ťažké zistiť presný pôvod fotografií. Žena na snímkach v žiadnom prípade neschudla s ECO SLIM. Na boku stránok nasadené fotografie Britney Spears, Christiny Aguilery, Jennifer Love Hewwitt, či ďalších sú tam len na parádu. Aj tie totiž smerujú na predajné stránky.

Opäť sa stretávame s podvodnými praktikami, zavádzaním a manipulovaním s ľuďmi, ktorí medzi nami sú stále veľkou početnou časťou. Ľudia, ktorí nedokážu presne rozlišovať podozrivé stránky a môžu vnímať aj takýto nález za zdroj informácií, ktorým uveria. Komentáre na webe nie sú pravé. Text je priamo vsadený do webu. Nič ako komentovací systém stránky nemajú. Váš komentár to ani nepridá, nemá ako. Fotografie do komentáru a fotku k profilu bežne ani do magazínu nepridáte. To, čo predvádzajú tieto stránky je príliš okaté.

Pri pokuse vstúpiť na predajné stránky na doméne ecoslimmer.pro sa rozozvuční antivírus s varovaním vírusovej nákazy mallware. Úžasné. Podvodníci, falošné stránky a ešte k tomu vírus. To je príliš.

Dotknuté stránky

Reklamy na tieto stránky nájdete v rôznych portáloch na Slovensku a v Čechách (napríklad na extra), reklamné plochy sú označené ako AdNow, alebo ich nájdete priamo v reklamnej sieti eTarget, či v kampaniach na Facebooku cielené priamo na najlepšie možné obete, staršie ženy.

ggtrf(bodka)info/azgfgbmpba/PF_Dating_Eco_Slim_SK_skN/?utm_term=17&subacc=pf&esub=-7EA5QCQIfUJbQdQEzrgF-egN0FjPwFRMzM8wsBgEAAxEJChEBIgdubDEAAA&utm_content=cs&subid2=U0NCLTEwNy1zc3AtYjFhNGJkMDEtNTMxZi1mMDlmLTVkOWEtMTUyMjA3OTAwNS1qZjhlamgxMy05dzk6MDoyOTA3MDg6MDozNw%2A%2A&utm_source=290708&subacc2=by&s_trk=CgidkDlSjYYozhCYnNTeBRidquTVBQ%2A%2A&rid=-4AAAAAAACfnoAAAAAAAAEuAApRAA#init

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.