Spam

Ďalší blud o chudnutí so zelenou kávou a prípravkom Meta BX

Ohodnoťte článok

Ďalší podvodný spam špiní slovenské emailové schránky. Do emailovej schránky príde email, ktorý neobsahuje dôvod, prečo vám prišiel. Drzo nevyžiadane chodí reklama, ktorá je fingovaná, vyzerá ako keby prišla od niekoho s menom a priezviskom. Rovnaký spam nám však prichádza na množstvo ďalších schránok a pod inými menami. Po vstupe na web sa dozvedáme o ďalšom zázračnom prípravku na chudnutie. Na stránkach si môžete všimnúť „META BX obsahuje prášok zo zrniek zelenej kávy s výnimočnými prednosťami, schopnými „vyprázdniť“ váš organizmus od všetkého uloženého tuku, ktorý zaťažuje vašu postavu.“ Prípravok META BX je akousi novinkou, o ktorej však odborné kruhy nevedia absolútne nič, rovnako ako Google. Jediná spojitosť je s článkami konkrétnej siete falošných stránok s „odborným textom“.

Peter Chudnutie blud

inzercia:

obrázok z pochybného webu

Zarážajúca skutočnosť je, že na stránkach sa opäť objavujú fotografie zarasteného muža pred a po chudnutí. Ten istý muž ale propagoval celkom iný prípravok. Ako je teda možné, že schudol aj s týmto tu? Ako to už býva, muž schudol tvrdým tréningom a jeho fotografie zrejme len opäť zneužili, pretože boli dostupné na internete. Zarážajúce je tvrdenie malým písmom, ktoré odhaľuje pravdu o fotografiách: „Fotky zobrazujú modelov a nie zákazníkov, ale ukazujú aký výsledok sa dá dosiahnuť s produktom. Neobsahuje priamy kvalitatívny odkaz na produkt.“ O čom je potom celá stránka? Ďalší otravný blud, o ktorom neviete nič.

Problémy webu:

  • predajný web neobsahuje žiadny poriadny a viditeľný kontakt na Slovensku
  • web neobsahuje podmienky v slovenčine, ktoré by boli jasné Slovákom, napriek tomu, že cielia spam a reklamu na Slovákov.
  • web hlási garanciu vrátenia peňazí, no je nejasné ako na to
  • spamujú, drzo a bez odpovedi
  • nedozviete sa, odkiaľ berú adresy a čo ešte o vás vedia
  • nie je jasné, dokedy sú schopní otravovať. Hrajú mŕtveho chrobáka, ak ide o problém
  • stránky neobsahujú skutočných odborníkov, skutočné štúdie a skutočnú pravdu o tom, čím prípravok naozaj je.
  • brutálna suma za prípravok neistých účinkov.

Problém sa týka nasledujúcich webov:

adriaedm.com – sem smeruje spam
startadria.com – sem sa odvoláva na emailový kontakt
www.eliminateyourfat.net – tu sa deje objednávka

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Spam

Komentáre sú ukončené