Falošná lekárka Baranová, Bioxelan a zneužitá skutočná lekárka

Falošná lekárka Baranová, Bioxelan a zneužitá skutočná lekárka
4.5 (90%) 2 hlas[ov]

Vždy sa bavíme, keď čítame, aké sprostosti popíšu podvodníci k lekárom. Nieto, že vymyslia meno a mesto, či niekoľko rokov praxe, oni vymyslia aj tituly a rôzne výmysly o tom, kto daný človek je a čo všetko dosiahol. Skrátka len aby ste vedeli, že je to mimoriadna kapacita a tej musíte veriť… teda až do chvíle než znova ako jediné HOAX.SK prinesie pravdu o tom, kto to vlastne je. Objavili sme stránky Slovenskej lekárskej asociácie, ktoré okolo lekára nešli ani na kilometrovú vzdialenosť. Podvodník v pozadí len stiahol fotografiu ženy v plášti, vytvoril si postavičku so vzdelaním a funkciami a veselo predáva zázračný prípravok, vďaka ktorému nebude potrebná žiadna plastika, pretože ide o jednoducho zázrak. Narážame teraz na tieto stránky…  „https://www.mygreatskinroutineä(bodka)com/1085602.html?t=1&Network=Content&kw=&ad=231712598611&SiteTarget=a41662a130796d75.anonymous.google

Bioxelan falošné lekárky

Lekárka Mudr. J. Baranová, PhD

Stránky uvádzajú „MUDr. J. Baranová, PhD ,Kandidátka Medicínskych vied, dermatologička vyššej kategórie, profesionálna kozmetologička. Členka organizácie European Instutite for Cosmetic & Aesthetic Dermatology (EICAD). Riaditeľka plastickej chirurgie. Pracovné skúsenosti: 20 rokov.“

My musíme reagovať. Kandidátka Medicínskych vied? To existuje? Aká kandidátka? Dermatologicka vyššej kategórie sme ani netušili, že vôbec nejaká existuje. Čo znamená vyššia kategória? Kozmetologička? Nakoniec riaditeľka plastickej chirurgie? Aká riaditeľka čoho? Všetkej chirurgie plastík na Slovensku? Jedno cez druhé a až je z toho príliš presolený guláš. Celé stránky sú jeden poriadne veľký podvod. Nič z toho, čo sa na nich nachádza, žiaľ nie je pravda. Výsledkom tak môže byť mnoho obetí tohto podvodného klamstva medzi ženami, na ktoré môže byť reklama zacielená.

Kde je pravda? Skutočná lekárka je zo Slovenska

Pravda je žiaľ taká, že podvodníci tentoraz okradli a zneužili slovenskú skutočnú lekárku a odborníčku na pokožku a estetickú medicínu. Jej fotografie a tvár si stiahli z oficiálnych stránok odborníčky z východného Slovenska z adresy: http://www.rclinic.eu . Jej tvár je zneužitá podvodníkmi, ktorí jej vymysleli iné meno, vymysleli krém, ktorý má odporúčať, no dáme aj ruku do ohňa, že skutočná pani ani len netuší, že ju podvodníci zneužili do podivnej hry. Jej tvár, zariadenie, imidž a prvý dojem tak vytvára imidž celkom inej značke, ktorá netvrdí v ničom pravdu a napriek tomu vkladá obrovské tisíce do reklamných kampaní, ktoré musia neustále tvoriť mimoriadny zisk na obetiach, keďže reklamná kampaň pokračuje bez zastavenia.

Stránky absolútne v ničom nehovoria pravdu

Všetky ťahy na vás na podporu predaja prípravku BIOXELAN smerujú na kliknutie na predajný web. Predajný web a cesta k nemu sa nachádzajú celkom dole. Stránky uvádzajú, že ak chcete vedieť viac, musíte prejsť na oficiálny web výrobcu. Čuduj sa svete, oficiálny web výrobcu je rovnaká stránka ako podvodný článok samotný. Rovnaká doména. Na ďalšej stránke je pár fotografií, niektoré sú dokonca ukradnuté z oficiálnych stránok certifikovaného systému pre permanentný make-up Conturemakeup, ktorý reálne funguje a nejde o žiadny podvod ale skutočnú fungujúcu úpravu úst či očných liniek. Podvodníci, o ktorých je dnes reč, ale stiahli tieto fotografie a vydávajú ich za svoje dielo.

Bioxelan falošné lekárky

Zarážajúce sú aj lekárky a odborníčky, ktoré majú slovenské mená. Žiaľ, ani jedna z nich neexistuje, nikdy na Slovensku možno ani nebola (viac v článku o falošnej asociácii).

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Jedna odozva

  1. rachel január 20, 2018

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.