Falošní lekári najskôr lákajú na Jinter Max a vykľuje sa z toho Flexa Plus

Falošní lekári najskôr lákajú na Jinter Max a vykľuje sa z toho Flexa Plus
4 (80%) 3 hlas[ov]

V reklamách v Google AdWords sieti sa objavuje látka s menom Jinter Max. To len náhodou, ak by ste chceli pred kliknutím rozoznávať o čo ide. Vo výsledku po kliknutí sa však dostanete na stránky, ktoré sú presnou kópiou inej podvodnej stránky tzv. zdravotníckeho portálu. Rovnaký prevádzkovateľ a server, tentoraz sa stránka volá „slovenský lekársky portál“ a samozrejme žiaden lekár v jeho pozadí existuje. Nič, čo stránky prezentujú, nie je pravda.

Jinter Max Flexa plus choré kĺby poodvodníci

Tvrdia, že slovenskí vedci objavili… ale nikto taký neexistuje, látka pochádza zo zahraničia, predáva sa pod názvom Flexa Plus a už sme o nej hovorili viac krát, podobne ako o podvodnom falošnom lekárskom portáli. Na doméne, ktorá ani nezobrazuje túto stránku a veškerý svoj obsah prezentuje aj v polštine, češtine a ruštine na rôznych doménach, vždy s inými menami pod fotografiami.

Prof. Jozef Hrot vraj vymyslel Flexa Plus

Všetko, čo nájdete na stránke LINK 1 je falošný dríst. Vymysleli si zákazníkov, ktorí vec už vyskúšali. Nikto taký neexistuje. Komentáre nie sú komentármi, ale sú natvrdo nasadeným textom do webu. Celé stránky majú MENU, nejaké prvky, odkliky, ale nič z toho neexistuje a nefunguje, čo je jasné, že ide o stránky falošné narafičené bez inej podstránky. Neexistuje prevádzkovateľ, zdroj, autor, skutočné mená, skutočný lekár, skutočné výsledky a výskum. všetko, čo nájdete na týchto stránkach, je podvodné klamstvo. Jednotlivým prvkom sa venujeme aj v iných článkoch. Neexistuje hlavne slovenský odborník Prof. Jozef Hrot (odborník vo veciach molekulárnej biológie). Práve na ňom je celý falošný článok postavený. Ešte aj to počasie majú falošné.

Jinter Max Flexa plus choré kĺby poodvodníci

Pozor preto na heslá: JINTER MAX, FLEXA PLUS, SLOVENSKÝ LEKÁRSKY PORTÁL , KĹBY, CHRBTICA, OCHORENIE, KĹB

  • LINK 1: http://visitbargainsite{bodka)com/legs2/sk/

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.