Internetové podvody

Falošní lekári najskôr lákajú na Jinter Max a vykľuje sa z toho Flexa Plus

Falošní lekári najskôr lákajú na Jinter Max a vykľuje sa z toho Flexa Plus
3.2 (64%) 5 hlas[ov]

V reklamách v Google AdWords sieti sa objavuje látka s menom Jinter Max. To len náhodou, ak by ste chceli pred kliknutím rozoznávať o čo ide. Vo výsledku po kliknutí sa však dostanete na stránky, ktoré sú presnou kópiou inej podvodnej stránky tzv. zdravotníckeho portálu. Rovnaký prevádzkovateľ a server, tentoraz sa stránka volá „slovenský lekársky portál“ a samozrejme žiaden lekár v jeho pozadí existuje. Nič, čo stránky prezentujú, nie je pravda.

Jinter Max Flexa plus choré kĺby poodvodníci

inzercia:

Tvrdia, že slovenskí vedci objavili… ale nikto taký neexistuje, látka pochádza zo zahraničia, predáva sa pod názvom Flexa Plus a už sme o nej hovorili viac krát, podobne ako o podvodnom falošnom lekárskom portáli. Na doméne, ktorá ani nezobrazuje túto stránku a veškerý svoj obsah prezentuje aj v polštine, češtine a ruštine na rôznych doménach, vždy s inými menami pod fotografiami.

Prof. Jozef Hrot vraj vymyslel Flexa Plus

Všetko, čo nájdete na stránke LINK 1 je falošný dríst. Vymysleli si zákazníkov, ktorí vec už vyskúšali. Nikto taký neexistuje. Komentáre nie sú komentármi, ale sú natvrdo nasadeným textom do webu. Celé stránky majú MENU, nejaké prvky, odkliky, ale nič z toho neexistuje a nefunguje, čo je jasné, že ide o stránky falošné narafičené bez inej podstránky. Neexistuje prevádzkovateľ, zdroj, autor, skutočné mená, skutočný lekár, skutočné výsledky a výskum. všetko, čo nájdete na týchto stránkach, je podvodné klamstvo. Jednotlivým prvkom sa venujeme aj v iných článkoch. Neexistuje hlavne slovenský odborník Prof. Jozef Hrot (odborník vo veciach molekulárnej biológie). Práve na ňom je celý falošný článok postavený. Ešte aj to počasie majú falošné.

Jinter Max Flexa plus choré kĺby poodvodníci

Pozor preto na heslá: JINTER MAX, FLEXA PLUS, SLOVENSKÝ LEKÁRSKY PORTÁL , KĹBY, CHRBTICA, OCHORENIE, KĹB

  • LINK 1: http://visitbargainsite{bodka)com/legs2/sk/
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
10
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
8
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Komentáre sú ukončené