Flexa Plus ďalej straší, lekár menom Andrej Krečmár neexistuje

Ohodnoťte článok

Flexa Plus prípravok predávaný cez stránky sk.stronglegs.eu smeruje na presne rovnaký podvodný web, s akým sme mali dočinenia pred niekoľkými  mesiacmi. Len ho presunuli na inú doménu. Tie isté výmysly a neuveriteľné absurdné tvrdenia o tom, ako veľmi sú lekári šokovaní novou metódou liečby kĺbov… Stránky opäť preháňajú, čo im sily a obsah stačí.

flexa podvod a vymyslený lekár krečmár

Povymýšľané texty, pokradnuté fotografie, presne typický prípad podvodného webu, ktorý sa snaží nalákať vás do pasce. Komentáre tie isté, opakovane z každého projektu identické, len nahradený názov prípravku. Do toho predajné stránky na doméne so slovom moneysaver – akoby naozaj niečo také mohlo usporiť peniaze. Názov domény je výsmech. Predražené výrobky, ktorých účinok je neznámy, pretože všetky recenzie na webe, ktoré sa vyjadrujú pozitívne sú súčasťou webstránok a podplatenej siete, ktorá chváli nereálne veci a cituje rovnaké bludy.

Lekár Andrej Krečmár, ktorý ale neexistuje

Dokonca aj lekár uvádzaný ako Andrej Krečmár je výsmech. Na Slovensku takýto lekár neexistuje, už vôbec nie v Bratislave, že by mal 15 rokov vlastnú ordináciu. Sú to hlúposti a výmysly. Neodporúčame vôbec sa zaoberať tým, čo tieto stránky prezentujú, pretože tak ako je pravidlom, ani jediná fotografia z webstránky nie je originál reálny klient. Všetko je fotobanka Shutterstock, alebo ľudia ukradnuté z iných stránok. Vymyslené mená, vymyslené príbehy, vymyslené identity a podvedení Slováci. Niekoľko porušených zákonov, predaj bez obchodných podmienok, predaj bez sídla, kontaktu, IČO. Je priam nemysliteľné, že tieto prípravky majú stále úspech a ľudia ich nakupujú. Práve preto dávajú veľké peniaze do kampaní, pretože sa im to oplatí.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->