Internetové podvodyPochybné praktiky

Fotografie modelky Tess Holliday zneužil prípravok Amlan Forte

Fotografie modelky Tess Holliday zneužil prípravok Amlan Forte
5 (100%) 1 hlas[ov]

Nadrozmerná modelka menom Tess Holliday sa preslávila svojim telom. Hoci váži viac, ako klasické modelky, nabrala odvahu a prezentuje oveľa kyprejšie tvary, než sme zvyknutí. Výrazne potetovaná, no stále v tvári atraktívna žena zaujala už aj svetové médiá, ktoré nemajú nič proti prezentovaniu jej tela a fotografii. Možno pre odvahu, alebo preto, že to niektorí robia už len pre akýsi protest voči vychudnutým modelkám premávajúcim sa po svetových mólach. Tess Holliday, ktorej pravé meno je Tess Munster, má veľkosť 22 a tentoraz jej fotografiu zneužili podvodníci na propagáciu novinky Amlan Forte.

Cas.sk a reklama, lekári sú v šoku, Tess Holiday

inzercia:

Zneužitá do podvodnej stránky prípravku Amlan Forte

Vymyslené fingované falošné stránky na adrese http://globalmagazine24.eu/health/ks/124/amlan/c/index.html (fotografie zavesíme na fb) prezentujú akýsi absurdný blog reportérky Tatiany Rybakovej. Tatiana Rybaková je nikto. Neexistuje. Tieto stránky však prezentujú jej fotografie s príbehom o zázračnom chudnutí. Absurdné informácie o chudnutí prinášajú zázračný príbeh a jasnú reklamu celkom neznámemu prípravku, ktorý užívala a ona s ním schudla. Celé je to odporný podvod. Tieto vymyslené stránky totiž zneužívajú niečo, čo existuje, ale prekrúcajú fakty.

Tanya Rybakova existuje, ale jej príbeh je iný

Podvodníci ukradli identitu mladej Rusky Tanyi Rybakovej zo St. Petersburgu. Tanya sa trápial nadváhou, aj zdravotnými problémami. Nezdravá strava jej spôsobila nadváhu, no všetko sa rozhodla zmeniť. To, čo prezentujú podvodné stránky už ale nie je pravda. Žiaden prípravok menom Amlan Forte v jej príbehu neexistuje. Začala sa zdravo stravovať, viac pohybovať a tak stratila nadváhu. Jej príbeh je inšpiráciou ďalším.

‘I was bullied as a teen for being fat…now I’m a top model’: Woman with 300k Instagram fans shares her incredible transformation

Podvodné stránky pritom sľubujú doslova zázraky. úbytok váhy bez toho, aby ste sa museli čo i len trochu pohnúť. Len treba pravidelne užívať. Vraj nezanecháva žiadne strie. Doslova zázrak. Drosť drsný výsmech sú následne komentáre. Do komentárov pridalo fotografie žien, ich príbehy a zúfalstvo. Viaceré potvrdzujú účinky. Všetko je nafingované, nasadené, pokradnuté fotografie. Dokonca niekde ani nesedia profilové fotky s tými, čo pridali. Brutálny amaterizmus.

Reklama je na Cas.sk, odkiaľ pochádza?

Fotografie tejto modelky sa nachádzajú v reklamnej sieti Azet klik a bannery s azobrazujú na Čas.sk. Samotný portál nemusí mať žiadnu spojitosť a Azet klik ani len netuší, čo prezentujú. Zrejme to ale netušia už niekoľko rokov, keďže Azet klik patrí medzi najvýraznejších šíriteľov podvodných prípravkov, ktoré pripravili stovky ľudí o peniaze. Treba uviesť na pravú mieru, že Azet klik je len reklamná sieť a u nej inzeruje ktokoľvek, kto má peniaze a záujem. Oni nedokážu ustriehnuť, že sa tam objavila aj modelka Tess Holiday a nemôžu skontrolovať tisíce obrázkov. Preto pokiaľ sa vám niečo nepáči, je nutné kontaktovať Azet.sk.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Komentáre sú ukončené