Internetové podvody

Psorifix, krém na psoriázu / lupienku s podvodným pozadím

Ohodnoťte článok

Psorifix je len jedným z mnohých názvov zázrakov, ktoré si môžete zadovážiť pri chvíľke nepozornosti na množstve falošných webov. Nafingované blogy, ktoré nemajú kontakt, prevádzkovateľa a vôbec fungujúce menu, reálne komentáre a pravdivé informácie, ukazujú svetu, aký je to úžasný prípravok. Pisateľ vám tlačí do hlavy kaleráby o tom, že Psorifix vynašli skúsení profesori, lekári, ktorí majú desaťročia dlhú prax. Lenže nie je tak. na internete neexistuje jediná pozitívna recenzia, ktorá je skutočná. Každá, ktorá sa vyjadruje pozitívne, je na falošnom podozrivom webe. Pravdepodobne nasadená a platená priamo predajcom. Veď v recenzii je hneď odkaz na zakúpenie na falošnom webe. Pritom ak čítate recenziu, zistíte, že nejde o reálnu recenziu, že by to niekto skúšal. Snímky, ktoré články používajú, sú nakradnuté uždávno, len sa neustále používajú do nekonečna.

Psorifix a psoriáza

inzercia:

Falošné recenzie nájdete napríklad tu: 

  • https:(x lomítko)www.berniesyearning.com/psorifix/
  • https:(x lomítko)byronstock.com/sk/psorifix-prirodne-hydratacne-cistiace-neprijemne-priznaky-ekzemu-recenzie-cena-zlozenie/
  • http:(x lomítko)eu-sale.com/sk/krem-psorifix-slovensko/
  • https:(x lomítko)www.produkty-sk.com/psorifix
  • http:(x lomítko)guide-medicine.com/sk/ako-sa-pouziva-psorifix—zlozenie-a-ingrediencie-kremu-cena-od-oficialneho-distributora-a-objednavanie-z-internetovej-lekarne.html
  • https:(x lomítko)activenhappy.sk/psorifix-nazory-a-cena-oficialne-miesta-kde-kupit.html  (Neexistujúca autorka blogov s menom Paulína Turošíká má pomýlené vymyslené meno. Objavuje sa na viacerých stránkach súčasne. Neuveriteľné. Samozreme, je to Ruskyňa, ktorá nemá so slovenčinou nič spoločné. Ani to vymyslené meno. )
  • https:(x lomítko)mineralogickaspolocnost.sk/psorifix-nazory-komentare-cena-je-to-stoji-za-nakup.html
  • https:(x lomítko)vzpd.sk/psorifix-cena-nazory-kde-nakupovat-originalne-preco-by-ste-mali-kupit.html
  • aj na stránke s debilným názvom domény – mojpreskumanie.com

Priatelia, toto nie sú recenzie. Sú to len články s promo fotografiami a grafikami, dohodnutým obsahom a výmyslami. žiadna z predajných stránok, kam odkazy smerujú, neuvádza existujúcich lekárov, inštitúty, výskumy, ani skutočných zákazníkov. Upozorňujeme, že neexistuje presná informácia o zložení, účinkoch, vedľajších účinkoch, skutočnom pôvode, vlastnostiach, indikácií, o skutočnom predajcovi a reálnych podmienkach užívania. To môže spôsobiť vážne riziko. Taktiež predaj prebieha ilegálne v rozpore s platným Obchodným zákonníkom. Weby a predajné weby sú v slovenčine a sú tam cielené na slovenského spotrebiteľa.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené