Hodnotenie stránok kamagra-oraljelly.sk a kamagra-predaj.eu

Ohodnoťte článok

Upozornili ste nás na podozrivé správanie a vzhľad stránok, ktoré predávajú medikamenty na podporu potencie. Kamagra a ďalšie prezentované prípravky sú samé o sebe čoraz viac známejšie v oblasti podpory potencie, no na Slovensku medzi lekármi len ak sa lekár pohybuje na hrane zákonov, alebo vo vlastnom záujme venuje čas na sebazdokonaľovanie, ako nám už pred polrokom v súvislosti s iným prípadom ozrejmil nemenovaný žilinský urológ “pri pive”. Prípravky na podporu potencie sa dajú kúpiť pomerne hravo na internete a čoraz viac aj cez slovenské stránky. Pri nákupe práve cez slovenské stránky je to často naozaj reálna ponuka a predajca, ktorý však musí vedieť odpovedať zákazníkom na veľké množstvo otázok a reagovať na neistotu. Tá je opodstatnená. Liečivá a rôzne chemické látky – inak povedané medikamenty – majú mať účinok na žlazy s vnútornou sekréciou, na obehový systém a všeličo iné, čo je veľmi vážna oblasť biológie človeka. Prijať tieto látky bez toho, aby ste o nich mali čo i len základné znalosti a odborné poradenstvo, je riskantné.

Kamagra

V spojitosti s dnešnými prípadmi kamagra-oraljelly.sk a kamagra-predaj.eu ste nás upozornili na niekoľko faktov, ktoré následne je určite dobré spomenúť aj ďalej.
Vzhľadom na to, že opakovane píšeme o problematických stránkach a problémoch na slovenskom internete, radi článok upravíme, pokiaľ dôjde k náprave konkrétnych faktov. Ďakujeme vopred za upozornenie na zmenu obsahu týchto stránok a nápravu nasledujúcich bodov.

Niekoľko vlastností, ktoré oprávnene vytvárajú pochybnosti:

 • predaj medikamentov a prostriedkov, pri ktorých chýbajú niektoré informácie ohľadom obmedzení a účinkoch, ktoré by spotrebiteľa mohli a mali zaujímať.
 • dochádza k predaji, ide o obchod.Napriek tomu neexistuje žiaden prevádzkovateľ a zodpovedná osoba
 • kontakt neobsahuje skutočný kontakt, len formulár
 • stránky o nás neobsahujú nič o skúsenostiach a odbornosti, či oprávneniach na predaj tohto druhu tovaru.
 • absolútne chýba čokoľvek o oprávnení predávať tento druh tovaru, či obmedzeniach, ak nejaké existujú.
 • neexistujú stránky FAQ, ani žiaden pomocník na otázky.
 • neexistujú informácie o dodávateľovi a pôvode látok.
 • cena s DPH je rovnaká ako bez DPH
 • chýbajú akékoľvek obchodné podmienky, čo je vážne pochybenie
 • chýba reklamačný poriadok
 • chýba akýkoľvek súhrn podmienok a prehlásenie, narábanie s osobnými údajmi
 • chýba cenník dopravy / poštovného / balného.

Na druhej strane je aspoň chvályhodné, že stránky sa snažia uvádzať k látkam dávkovanie, vedľajšie účinky a aj odporúčania k dávkovaniu. Nachádzame konkrenčné stránky, kde sa nenachádza žiadna takáto informácia.

Stránky sú vytvorené cez jednoduchú službu na Webnode.sk. Nepredstavujú žiadne riziká po stránke vírusov, či inej počítačovej infekcie. Nehodnotíme fungovanie obchodu po stránke, či doručuje objednaný tovar, alebo nie. Hodnotíme stránky, ktoré vykazujú viacero vlastností a absentuje u nich zákonom séria zákonom stanovených povinností. 

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.