Falošný Nový čas pre ženy si robí z ľudí dobrý deň

Falošný Nový čas pre ženy si robí z ľudí dobrý deň
4.5 (90%) 2 hlas[ov]

Podvodníci majú ďalší spôsob, ako z ľudí vylákať pomocou klamstva peniaze. Nový čas pre ženy je pomerne známy časopis určený ženám, ako z názvu vyplýva. Avšak ak si nazvete na Facebooku takúto stránku sami pre seba, je to v podstate neustriehnuteľné. Práve to použili podvodníci, ktorí vypínajú a zapínajú cieľové stránky na odkaze podľa toho, či majú zapnuté kampane, alebo nie.

falošný nový čas pre ženy

Urobili to jednoducho. Reklamy nacielili na staršie ženy cez Facebook. To sú najlepšie obete. Ich podvodná reklama smeruje na adresu:

https://intereuforeu.com/landers/articles/sk/01/

Nuž a občas je tam stránka o chudnutí s falošnou stránkou a menom Tatiana Rybaková, čo je Ruskyňa, ktorej fotografie a identita boli len zneužité do tohto rozsiahleho podvodu. Samotné dievča možno už vie, že je fotografie zneužívajú podvodníci na predaj pochybných prípravkov na chudnutie. Aby to ale nebolo také nápadné, občas sa na tejto adrese objavuje skutočný článok na skutočnom magazíne online verzie Nový čas pre ženy. Čiže, hoci to vyzerá sprosto, keď sa po vstupe na adresu otvára Nový čas pre ženy, je to len maskovanie kvôli Facebooku, aby povolil kampaň. Alebo?

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.