Internetové podvody

Pozor na falošné hodnotenia a recenzie na korektor Hallu Motion

Pozor na falošné hodnotenia a recenzie na korektor Hallu Motion
5 (100%) 1 hlas[ov]

Hodnotenie výrobkov na internete má svoju praktickú stránku, viete si overiť z testu iných, či má zmysel výrobok kupovať. Keď ale podvodníci predávajú podozrivý balast s podvodným obsahom na podvodných stránkach a rovnaký balast a ešte aj podporu predvádzajú údajné recenzné hodnotiace weby, niečo tu smrdí. Tak ako teraz pri Hallu Motion, pričom jeden z fingovaných zdrojov priznáva, že ide o Hallu Forte.

Falošné recenzie

inzercia:

V snahe nájsť odpovede na otázky, čo je to Hallu Motion a či funguje totiž môžete naraziť na niekoľko miest, ktoré vám dajú vydýchnuť. Samozrejme len vtedy, ak ste už objednali výrobok a chcete počuť niečo v zmysle, že je “všetko v poriadku”. Žiaľ nie je. Recenzie, ktoré výrobok chvália totiž nie sú pravdivé. To, čo sme našli, nás prekvapilo.

Falošné recenzie, ktoré priamo navádzali na kúpu

Výrobok, ktorý sa dá kúpiť len na podvodných stránkach nakopírovaných na desiatkach rôznych doménach a nemá žiadne oficiálne sídlo, výrobcu, zloženie, je recenzovaný portálmi, ktoré sa špecializujú len na výrobky práve týchto podvodníkov a nič iné. Nie je to zvláštne? Žiaden skutočný výrobok, ktorý by sme poznali, len tie, ktoré pochádzajú z pochybných miest. Samozrejme všetko vychválené a dookola obhajované.

Upozorňujeme, že my sami nehodnotíme prípravok či výrobok, ale marketing a informácie, ktoré ho uvádzajú, odborníci, ktorí neexistujú a prezentujú jeho účinky, hoci žiaden odborník za prípravkom a výrobkom nestojí.

Údajné recenzie, pritom fingovaná sprostosť:

  • phytonutrition-sante.com(lomítko)sk/hallu-forte-nazory/
  • www.e-odchudzanie.com.pl(lomítko)sk/hallu-forte-nazory.html
  • medicalcentrum.eu(lomítko)sk/zdravie/hallu+motion+korektor+vybocenzch+palcov.html

Prekvapením je pre nás aj táto podivná recenzia, ktorá obsahuje presne rovnaké vlastnosti ako tie hore. Problémom ale je, že vyzerá ako zaplatený článok, pretože portál akoby ani nedával pozor, aký obsah vo vnútri je. V texte sú hlúposti, frázy totožné s inými, nič nové. Popis toho, ako vzniká halux, ale minimum reálnych informácií, ktoré čakáte pri hodnotení nejakého výrobku. A pri tom všetkom, ten článok priamo navádza na to, aby ste si prípravok kúpili na konkrétnej stránke. Dostanete sa pritom na rovnakú podvodnú stránku, ako sme priblížili v našom článku. Problémom je, že link vedie na poľský web s poľskou cenou, poľským formulárom. Objednávať pre Poľsko? Tí chytráci, čo pripravovali článok si nedali ani tú námahu, aby si skontrolovali, kam posielajú ľudí. A tí istí zákazníci majú iné meno, pritom rovnaké fotografie. Babráci! Dokonca článok priznáva, že je to prípravok Hallu Forte, ktorý sa dnes volá Hallu Motion. Zabudli na tiež ich vlastný a v reklamách populárny HalluPro. Článok neuvádza dátum ani autora, je pravdepodobné, že je externým článkom za úhradu. Hlavne, že je to vydané:

  • www.radirna.cz(lomítko)zdravi/hallu-forte-recenze-diskuze-zkusenosti.html

Problémy týchto recenzii sú nasledovné:

  • To, čo stránky prezentujú, nie sú recenzie. Toto nie je recenzia! Recenzia je skutočné hodnotenie produktu, porovnanie, alebo analýza, analýza účinkov, reálne fotografie, pocity, myšlienky.
  • To, čo zverejňujú tieto portály, nie sú recenzie ale texty o tom, ako zdravotná komplikácia vzniká viac ako je nutné. Len tým zbierajú kľúčové slová aby nalákali Google. Zbytočný text je pritom všade rovnaký, obsah neprináša nikde nič nové. Všetky recenzie vás zdržiavajú akousi dookola omieľanou teóriou a hlúposťami o tom, že toto je to najlepšie čo môžete chcieť.
  • Keď ale recenzia priamo navádza na nákup danej veci na podvodnej stránke plnej klamstiev, je jasné, že toto môže byť ťažko brané za skutočnú recenziu. Áno, ten výrobok môže naozaj fungovať, pokojne môže. Hoci jeho hodnota môže byť 5 EUR, ako sme už v minulosti veľa krát dokázali, keďže totožné výrobky sú na Aliexprese a Ebay v nízkych cenách. Tu však ide o snahu predávať niečo za premrštené ceny pre nevedomosť ľudí o skutočných cenách. Za problém tu vidíme najmä fakt, že ide o zaplatené články, alebo fingované články, pretože skutočná recenzia vyzerá inak.
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené