Pochybné praktiky

Zoznamka Academic Singles (prevádzkovateľ be2) prekvapila referenciami

Zoznamka Academic Singles (prevádzkovateľ be2) prekvapila referenciami
5 (100%) 2 hlas[ov]

Stránky rovnakého poskytovateľa ako prevádzkuje slávnu zoznamku Be2, ale tentoraz na adrese https://www.academicsingles.sk/ uvádzajú referencie, údajných spokojných používateľov. Aké smutné, že ani jeden z tých, ktorých sme si pozreli, neexistuje. Ide o fotografie posťahované z internetu zo zahraničných stránok. Päťdesiatjeden ročná pani Zuzana z Trnavy? Krútim hlavou a nedokážem pochopiť, ako tieto podvodné falošné profily a zavádzania vôbec môžu naše zákony tolerovať. Ide o zahraničnú modelku z iStockPhoto, ktorá nemá nič spoločné s menom Zuzana a s Trnavou a už absolútne nemohla napísať to hodnotenie a pochvalu na adresu Academic Singles. Každý jeden preverovaný neexistuje. Všetko je vymyslené a falošné. Na čo? Aha… na peniaze. Pre nich. Od vás. Stačí?

inzercia:

Predstavte si ale tú rozdvojenú osobnosť. Mária z Bratislavy sa odrazu presťahuje do Francúzska, zabudne na Slovensko a už sa volá Camille. Dokonca býva v slávnom Bordeaux. Čo tu vidíme? Asi len toľko, že primitívne Be2 absolútne nedáva pozor čím zavádza a klame ľudí, ak na stránke AcademicSingles.sk nafingujú Máriu rovnakou fotkou, ako na Francúzskom webe Be2.fr ju použijú pri falošnej identite iného spokojného zákazníka. Akoby mali problém nájsť spokojného zákazníka, tak si ho vyrobia, vymyslia, nastavia a upravia ako sami chcú. Toto nie je zavádzanie, poškodzovanie dobrého mena, ani škodenie zozamke Be2. Ničoho sme sa nedopustili ak píšeme pravdu a viditeľné dokázateľné a archivované fakty. Skrátka takto to je a je smutné, že sa týmto problémom nezaoberajú kompetentní.

Be2 a podivné zoznamky

Nuž, na pobavenie potom skúsme ešte Brazíliu. Dievčina získava novú identitu. Tentoraz je to Olívia a býva v meste Niterói. Ešte aj Charles z predošlej francúzskej verzie sa presťahoval a premenoval na Rodriga.

Brazília a Be2

Presne túto zoznamku vychvaľujú falošné recenzie vo vyhľadávačoch a taktiež ani s tým sa veľmi nič nerobí, nikto klamstvo neupravuje a neupozorňuje naň. Ako vyzerá hodnotenie verejnosti a ich reálne skúsenosti s touto sieťou zoznamiek?

Viac na:  https://www.vasestiznosti.cz/spolecnost-1930/be2-s-a-r-l

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Pochybné praktiky

    Zanechajte komentár k článku

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *