Emailami sa šíri spam Vixea MANPLUS z adresy bare-due.icu

Ohodnoťte článok

Falošné stránky, falošný vymyslený primitívny obsah s vymyslenými ľuďmi, vymyslenými účinkami, hlúposťami, fotografiami pokradnutými z iných stránok a skrátka typický prototyp, aký poznáme u nás z množstva iných pofidérnych domén a neexistujúcich stránok s falošnými komentármi a pod.

News ManPlus

Všetko je to spojené s doménou bare-due.icu, ktorá rozposiela spam, obsahuje dokonca odhlásenie, ale veríme mu asi ako keď namaľujete tlačidlo štart na strom. Nevyletí len preto, že to sľubuje ceduľka.

  • žiadna revolúcia v rámci potencie a testosterónu sa nekoná
  • má to falošné logo, falošné menu, kategórie, prvky, tlačidlá, odkliky.
  • celé to propaguje Vixea MANPLUS s odklikom na predajné stránky mimo túto doménu. Tam aj jediný lekár, ktorý je, je snímka z fotobanky a všetci zákazníci sú pokradnuté fotografie z iných stránok, či iných fotobánk.  Žiadne skutočné zdroje, žiadne skutočné kapacity, lekári, odborníci, žiadne skutočné médiá, len tie falošné a fingované. Nuž super, len tak ďalej.

LINK1: http:/(lomitko)www.bare-due(bodka)icu/click/work/manplus.php

Hlavička:
Received-SPF: pass (bare-due.icu: 37.44.230.19 is authorized to use ‘chase@bare-due.icu’ in ‘mfrom’ identity (mechanism ‘ip4:37.44.230.19’ matched)) receiver=wes1-mx10-0.wes1-mx10.hosting.svc.cluster.local; identity=mailfrom; envelope-from=”chase@bare-due.icu”; helo=bare-due.icu; client-ip=37.44.230.19
Received: from bare-due.icu (unknown [37.44.230.19])

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Permon