Pozor na obchod columbiavypredaj.com, nejde o značku COLUMBIA

Pozor na obchod columbiavypredaj.com, nejde o značku COLUMBIA
3.67 (73.33%) 3 hlas[ov]

Odevná značka COLUMBIA má svoj vlastný obchod, značkové predajne, ale v žiadnom prípade medzi oficiálnymi predajnými miestami nie je doména columbiavypredaj.com. Tá vás totiž hravo pripraví o peniaze a tovar neodošle. Kontaktovali ste nás so skúsenosťou so stránkami, ktoré nesú totálne všetky znaky podvodného / falošného obchodu. Nemá nič spoločné s oficiálnym predajcom. Zákazník, ktorý uveril sľubom tohto falošného obchodu dostal lacnú šušťakovinu.

columbia

To je totiž bežné pri týchto obchodoch. Transakcia a predaj prebehol. To, že ste mali v košíku krásnu značkovú bundu a dostali nekvalitnú pár eurovú handru je už vedľajšie.

  • Obchod nemá kontaktné údaje
  • Obchod využíva originálne logo, fotografie originálnych produktov, ale to je všetko
  • Stránka má podozrivú platobnú bránu
  • Stránka obsahuje šialený cenník vzhľadom na hnus, ktorý posiela
  • Linky na sociálne siete sú na smiech. Nejde o prepojenie na skutočné sociálne siete, ale o link na zdieľanie tohto obchodu na sociálnych sieťach.
  • Textové stránky obsahujú zahraničné nastavenia – nezmyselné pre slovenskú gramatiku (kapitálky v úvode slova)
  • Stránky porušujú obchodný zákonník SR, pritom jazykom a doménou sú orientované na slovenského zákazníka. Neexistuje povinná identifikácia predajcu a ani všeobecné obchodné podmienky
  • Stránky porušujú všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov – GDPR

VERDIKT:  falošný web a zneužitá značka COLUMBIA

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.