Pozor na stránky powerstyle-led-sk.com, ide o podozrivý predaj

Pozor na stránky powerstyle-led-sk.com, ide o podozrivý predaj
5 (100%) 1 hlas[ov]

Slovenská obchodná inšpekcia opakovane varuje pred nákupom na stránkach, ktoré nemajú sídlo, kontakt a poriadne podmienky. Stránky http://powerstyle-led-sk.com sú doslovným prototypom pochybných podozrivých stránok, ktoré porušujú azda všetky zákony obchodného zákona o predaji produktov.

Power style baterka LED

Ide o jednu z množstva stránok, ktoré predávajú rôzne pochybné vynálezy. Tentoraz je to POWER STYLE svietidlo. Tiež označované ako Baterka Power Style Cree LED. Oveľa viac skôr ako je problémom ich predaj, je problémom nezastaviteľný spam, ktorým bombardujú emailové schránky svojich obetí. Dokonca tak často a tak veľmi, že sú niektorí majitelia schránok nútení nasadzovať filtrácie a nástroje. Neodhlásiteľný otravný spam predáva špeciálne hadice, lopaty, svietidlá, rôzne autokamery za predražené peniaze.

  • Bez uvedenia sídla
  • Bez IČA a DIČ, neviete tak, či má predajca vôbec oprávnenie na predaj
  • Bez uvedenia kontaktu
  • Bez obchodných podmienok
  • Bez informácií o reklamácii
  • Bez telefónu

Odporúčame skúsiť blogovať IP adresu.

server sulky.mejortango.com, IP adresa: 10.255.254.11

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.