Pochybné praktiky

PostureFixerPro, nové podvodné stránky vám ho s radosťou predajú

Ohodnoťte článok

Na internete sa objavil nový medicínsky zázrak. Samozrejme, takéto označenie berte s rezervou. Jednoducho tu máme ďalšieho drzého špekulanta, ktorý sa púšťa do predaja rôznych látok a následne s tým môže obchodovať. Prípravok PostureFixerPro, alebo Posture Fixer Pro má byť určený na boľavý chrbát. Krém, tablety, či prášok, nevedno čo to je. Dôležité je pre nás v tejto chvíli niekoľko zásadných informácií.

Falošný blog ľubomíra Štefanoviča

inzercia:

  1. Stránky predávajú podvodné stránky, ktoré sa len snažia neúspešne vyzerať ako magazín
  2. Stránky obsahujú neuveriteľne zlú slovenčinu
  3. Stránky obsahujú kradnuté fotografie vymyslených ľudí.
  4. Ľubomír Štefanovič, ktorého má byť blog, ako jedna zo stránok, kde sa propaguje tento prípravok, ani neexistuje. Bližšie sa mu venujeme v tomto článku: https://hoax.sk/dalsi-udajny-blog-tentoraz-akehosi-lubomira-stefanovica
  5. Stránky neobsahujú povinné náležitosti dané zákonmi SR, čiže sú podvodné, porušujú zákony SR a nepochybne aj množstvo európskych nariadení, keďže ide o obchod zahraničný.
  6. Nepoznáme ľudí v pozadí, zatajuje sa firma, zatajuje sa predajca.
  7. Falošné sú komentáre, aby ľudí motivovali k nákupu a mohli vidieť, ako veľmi je vec populárna. V realite môžete byť jeden z mála ľudí, čo na stránke strávil viac sekúnd.

Posture Fixer Proti inak nikto nepredá, nauč sa toto”

Skrátka a jasne. Akýkoľvek banner oznamujúci prevratný nález, chudnutie, stratu kíl, úžasné zárobky a mnoho iného, je dnes podozrivý. S vysokou pravdepodobnosťou totiž pôjde opäť o dielo šialencov, ktorým je jedno, ako t vyzerá, hlavne že sa jediné percento ľudí chytí. Potom z oslovených tisíc je to  10 a stále viac a viac.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Pochybné praktiky

Komentáre sú ukončené