FreshDepil, blog Veroniky Kryštofovej a ďalšie ich klamstvá a pochybnosti

Ohodnoťte článok

Drzosť. Ale pokojne to môžeme nazvať aj trúfalstvo. Nakradnuté identity vymyslených ľudí, falošné komentáre, fingované stránky, falošné prvky a vymyslené meno hlavného hrdinu. Toto všetko sa vám teraz snaží predať prostredníctvom Facebook reklamy výnimočný nástroj na zbavenie chĺpkov za brutálnu predraženú sumu, FreshDebil… pardón. FreshDepil.

FreshDepil, a blog Veroniky Kryštofíkovej

Nie len že celý zázrak prezentujú podvodné magazíny a falošné komentáre neexistujúcicih ľudí, akých tváre nachádzame dennodenne na množstve podvodných stránok, deje sa to totiž neustále už niekoľko rokov. Podvodníkov v pozadí pritom neomrzeli tie isté ksichty a súbory fotografií. Možno je s tým veľa práce, okradnúť o fotografie niekoľko ďalšieho. A možno si len v mnohom namýšľame. To, že ide o podvodné stránky, si ale nepotrebujeme namýšľať.

FreshDepil je teda vlastne čo?

Dotyčný blog sa nachádza na adrese http://www.coolhair-removal.com/1074689.html. V skutočnosti nejde o žiaden blog. Podradné primitívne stránky obsahujú niekoľko prvkov, ktoré sa len snažia vyvolať chabý dojem nejakého webu. Prvky sociálnych sietí sú fraška. Fraška je aj obsah a nastavenia hlavičky, zadania redakcie a dátum vydania. Fotografie ľudí na boku sú len na okrasu a aj výpočet najkomentovanejších článkov je opäť len prasprostá fraška. Komentáre, ako sa už spomenulo, sú stále rovnaké fotografie, dokonca aj v presnom poradí, v akom sa objavujú na mnohých podvodných stránkach rovnakých špekulantov v pozadí už minimálne 4 roky.

Reklama na Facebooku vás sem ľahko dostane

Snažíte sa vyhýbať podvodníkom? Stačí mať Facebook. Facebook vám totiž veľmi rád naservíruje podvodníkov a ich reklamu priamo pod nos.

FreshDepil, podvod na facebooku

Neodporúčame objednávku z týchto pochybných stránok a celkovo zo žiadnych, ktoré preukazujú prvky podivného webu, ktorý sa len tvári ako stránka, no reálne vás chce dostať len do pasce a pripraviť o peniaze. Suma dostatočne malá na to, aby nevzniklo žiadne trestné stíhanie. Čo na tom, že na tomto webe prebieha predaj a propagácia pomocou klamstiev a zavádzania falošnými ľuďmi.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.