Internetové podvody

Bannery lákajú na úspech v boji proti vráskam s Matrixyl Pro

Ohodnoťte článok

Z nepochopiteľných príčin sa nám v Google reklame na rôznych stránkach začali zobrazovať reklamy na celkom nový prípravok, o ktorom sme doteraz nemali ani tušenia. Opäť sú to podozrivé podivné bannery, ktoré sľubujú medicínske zázraky a zobrazujú zretušované fotografie ako dôkaz. Na stránke http://mlada-plet-online.eu/cream/ sa spomína zázračný krém s názvom Perle Bleue napriek tomu, že na banneroch svietil prípravok s názvom MATRIXYL PRO. S prípravkom Perle Bleue sme sa už opakovane stretli. Na žiadnom z portálov, ktoré sa vám snažia Perle Bleue predať sme nenašli ani slovko pravdy a ani jediného človeka skutočného.

Fake Perle Bleue alebo Matrixyl

inzercia:

Aj vyššie spomenuté stránky majú rovnaký problém. Falošné informácie, vymysleného lekára, profesora Howarda, vymyslené zákazníčky, vymyslené príbehy a hlavne falošný nafingovaný web. Webstránky totiž uvádzajú viacero prvkov, aby vyvolali dojem portálu či magazínu. Ide však o jednu statickú stránku bez pravých sociálnych sietí a rôznych prvkov. Komentáre sú falošné. Predpísané, žiadne nepribúdajú a každý deň sa mení dátum podľa toho, koľko je, aby vytvorili dojem aktuálneho a živého webu. Ani v tomto prípade teda nejde o pravdivé stránky a pravdivú ponuku. Zázračný prípravok na vrásky, ktorý čakáte pod názvom Matrixyl Pro a objaví sa ako staré známe Perle Bleue, to zaváňa naozaj odpornými vecami.

Podvodná reklama: ukážka

Fake Perle Bleue alebo Matrixyl

Nezabudnite: prof. Howar dneexistuje a oni samotní neprišli na žiaden veľký objav. Dnes popisovaný web predstavuje príklad podvodného portálu, ktorý len zneužije logo, či názov niekoho iného.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené