Ďalší údajný blog, tentoraz akéhosi Ľubomíra Štefanoviča

Ďalší údajný blog, tentoraz akéhosi Ľubomíra Štefanoviča
5 (100%) 2 hlas[ov]

Podvodníci, ktorí vytvárajú falošné stránky predávajúce podozrivý tovar, ich vyrábajú ako na bežiacom páse. Aj taktiež neúčinných prípravkov je celá hromada, ktoré sú propagované cez výmysly všakovakých rozmerov a oblastí. Teraz znova nachádzame ďalší blog, teda podvodný web, ktorý len používa slovo blog. Meno Ľubomír Stefanovič nám naozaj nič nehovorí, avšak hrá sa na lekára a odborníka, ktorý vie všetko o zdraví a o príznakoch chorôb. Celé nafingované stránky sú propagované reklamami v Google reklame, ktoré smerujú na http://www.posturestraightener.com/1073445.html.

Falošný blog ľubomíra Štefanoviča

V cieli sa nedozviete nič, skôr prídete o množstvo drahocenného času. Celý magazín nie je pravdivý v absolútne čo i len jedinom písmenku. Neklamú možno ak len v pohlaví tohto odborníka, či len fotografie. Tvár muža, ktorá má byť tvárou Ľubomíra Štefanoviča, si môžete pozrieť v oveľa kvalitnejšej celej fotografii. Ide o modela.

  • http://laudio.com.do/perdida-de-audicion-relacionada-con-la-edad/
  • http://www.eldercaregivershouston.com/about_us.html
  • https://nurseswithheart.com/core-values/client-focused

Tie stránky nemajú pritom žiadnu spojitosť s pôvodnou fotografiou. Je kradnutá, identita vymyslená. Daný človek neexistuje a dôvera v pojem „blog“ môže byť opäť naštrbená. Len preto, že špekulantský podvodník ho zneužil.

Vymyslený web zachytáva rôzne údajné rady z oblasti zdravotníctva, ale nikde sa nič nedozviete. Nikde sa nedá kliknúť, pretože vás to okamžite hádže na možnosti nákupu prípravku. Celý web je tak len odborná fingovaná fraška. Nefunguje na ňom absolútne nič a aj všetky prvky, ako text, grafiky, ľudia, referencie akomentáre, sú len natvrdo nasadené vymyslené hlúposti s kradnutými fotografiami.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.