Pochybné praktiky

Pochybná stránka www.beezmax.com predáva prípravok BeezMAX

Pochybná stránka www.beezmax.com predáva prípravok BeezMAX
5 (100%) 1 hlas[ov]

Internetom sa šíri nová vlna spamu, reklamy na prípravok BeezMAX. Zázrak na liečbu kĺbov sa prezentuje cez falošný príbeh, ktorý len zneužil už známy príbeh osamelo žijúcej ženy zo Sibíri menom Agafia Lykova. Všetko z podvodných webov smeruje na predajné stránky, ktoré však vo vierohodnosti nenaberajú žiadne body navyše. Žiaľ, aj v tomto prípade musíme pred pochybnosťou varovať. Varujeme prevádzkovateľa, že informácia o tejto stránke je z adekvátnych dôvodov uvedená na tomto webe ako varovanie pred chybami a vážnymi protiprávnymi pochybeniami. Stránky porušujú zákony SR a sú prezentované na území SR v slovenskom jazyku. Preto je možné pochybnosti o stránke zverejniť na inom slovenskom webe, najmä ak ide o takto koncipovaný obsah varujúci pred skutočnými skutočnosťami a faktami.

Beezmax

inzercia:

Odporúčame každému poškodenému podať podnet na SOI – Slovenskú obchodnú inšpekciu a zaslať aj výrobok. Neobsahuje slovenský návod, presné zloženie a jasné všeobecné podmienky, dodací list v zrozumiteľnom jazyku a jasné podmienky pri nákupe, alebo jasné podmienky pri vrátení tovaru. Odporúčame to riešiť, pretože práve to, že nikto tieto problémy nerieši, spôsobuje beztrestné predávanie prípravkov ďalej.

Stránky, ktoré predávajú BeezMAX

Keď prekliknete na nákup, dostanete sa na http://www.beezmax.com/sk-official-g3/index.php a v tej chvíli, ako sa tu ocitnete, pozornejší ľudia musia spozornieť. Rovnaký narafičený obsah, aký nájdeme aj na iných prípravkoch. Je tu pán Dávid 45 rokov zo Žiliny, Anna-Mária z Hlohovca, ktorá vyzerá na 24 rokov, ale dali jej vek 52 rokov. To preto, že podvodník zostavujúci tento web poplietol nakradnuté fotografie a týchto falošných ľudí už ani nepotreboval veľmi riešiť.

  • Stránky uvádzajú psychologický nátlak. Už len 12 minút na šancu získať špeciálnu zľavu. Odpočítavajú sa aj údajné akciové balíčky. Už len 13, už len 11. A keď príde posledný, skúste stránku obnoviť. Aj celé odpočítavanie začne odznova. Výsledok tohto nátlaku je rýchla neuvážená objednávka, aby človek nestihol zájsť na Google a preverovať, či nejde o falošné stránky. Stále dookola, nekalé zavádzanie na každom jednom scrolle a kliku. Hnus.
  • V kontakte je len adresa do USA, žiadna adresa, oprávnenie, IČO, sídlo firmy, predajcu, registrácia, identifikácia, slovenský zástupca, po slovensky zrozumiteľné pravidlá, podmienky, nič. Niečo nemysliteľné a predsa to funguje.
  • Zloženie výrobku hovorí o prírodných produktoch. Sme fascinovaní dostupnosťou olivového oleja v odľahlej Sibíri u ženy, ktorá nemala po ruke nič.

Falošní ľudia ako referencie

Tí ľudia, ktorí majú byť ako referencie, v skutočnosti neexistujú.

  • Jeden z nich je už niekoľko rokov využívaný ako model pre stránky http://disfuncionerectiltijuana.com/wp-content/uploads/2015/11/Testosterone-Replacement-Therapy.jpg
  • alebo tu: http://job-tomsk.ru/poleznoe/kak-postroit-svoy-brend/ čiže, ak sa teraz objavil rovnaký chlap v oveľa menšej fotografii, je to podvod. Najmä pán zo Starej Turej na fotografii tiež neexistuje. V celej Starej Turej nikto s takým ksichtom neexistuje a to si ho pozrelo viac ako 45 ľudí priamo z mesta.
  • Žena v žltom je tak bohato využívaná v podore rôznych iných podvodných prípravkov, že už je to vrchol. Napríklad na: http://akulij-zhir.officiale.biz/ – a tu sa zmenil prípravok, nezmenil sa ale príbeh a meno tejto slečny – http://www.theorihiro.ru/ – potom tu sa už napríklad volá inak. http://luxjs.ru/440-v-shigre.html – zdá sa, že ak sa raz ocitnú na webe, už sa ich nepustia a ich tvár zneužívajú do zbláznenia.
  • každá jedna postava v referenciách a obsahu je stiahnutá z iných stránok. Je zbytočné to úvádzať, stačí že sme si uložili snímky do počítača ako zálohu a dôkazový materiál na dokázanie pravdivosti nepravosti obsahu a hlavne v porovnaní s vekom, kedy vznikol tento portál a spojenie obrázkov s touto značkou. Kód stránok je príliš podobný na iné prípravky, kde sú rovnaké snímky. Koľko majú do pekla tých portálov s rovnakými fingovanými ľuďmi?
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
1
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Pochybné praktiky

1 Comment

  1. Mal som v ponuke tento výrobok BeezMax aj sa mi páčil popis. Ale som príbehu ani opisu akosi nedôveroval Odkladal som kúpu na další a další deň Googlil som a našiel zopár príbehov a popisov v iných jazykoch Vždy čosi iné ( zloženie,vlastnosti,vek osoby,sídlo firmy). Takže som ani nekúpil.

Komentáre sú ukončené