Pozor: Na Facebooku sa šíria podvodné reklamy na liečenie kĺbov

Pozor: Na Facebooku sa šíria podvodné reklamy na liečenie kĺbov
5 (100%) 1 hlas[ov]

Priatelia, radi by sme upozornili na pomerne dosť veľa reklám, ktoré používajú tematiku kĺbov a liečby ochorení kĺbov. Reklamy sú zacielené najmä na starších ľudí, nie mladých, aby sa tak podvodníci vyhli odhaleniu počítačovo gramotnejším človekom. Stránky mybeejoints.com sú tie, na ktorých sa nachádza cieľová ponuka a stránky Joint Pro Technique sú tie, ktoré platia kampaň.

Podvodné lieky na kĺby

Zázračný prípravok na liečenie kĺbov od XX neznámeho zdroja s XX neznámym zložením.

Keďže sa problémom už zaoberáme, radi prinesieme podrobnú sondáž o to, čo prináša prípravok BeezMAX orto krém a hlavne kto je to Agafia Lyková, vymyslená postavička, ktorá vraj prišla s prevratným objavom. V ďalekom Rusku z olivového oleja… stop, stačí. Už takto debilné spojenie je varovaním, že to celé musí byť podvod. Webstránka je odporný podvod, reklama rovnako tak. Ľudia to prekukli a píšu v komentároch.

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Tomáš Šalmon

Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.