Man pride gél, sľubuje dávku testosterónu, na podvodnom webe

Man pride gél, sľubuje dávku testosterónu, na podvodnom webe
4 (80%) 2 hlas[ov]

Falošný magazín MEN Experience sme tu mali už niekoľko krát a stále je to to isté. Dnes to je akýsi Man Pride gél, ktorý zvyšuje hladinu testosterónu starších pánov. Aspoň tak propaguje prípravok fotografia s elegantnou slečnou z facebooku, ktorú si len stiahli. Reálne ani netuší, že propaguje jej fotografia nejaký prípravok.Drzé úbohé zavádzanie cez podvodný text plný výmyslov, ktoré nemajú obdoby. teda, oprava. Obdobu majú stále v celej tejto veľkej sieti, ktorá opakuje ustavične rovnaké vymyslené štúdie a odborné texty bez hlavy a päty.

Men Experience falošný magazín a jeho Man Pride

Gél Man Pride a znova MEN Experience

MEN Experience je nám už známe, aj vďaka “prípravkom” pre kulturistov. Logo tohto “magazínu” používajú falošné stránky opakovane do jednočlánkových stránok. Dnes je to doména: http://sk.strongsecret.eu/ kde opäť objavujeme niekoľko detailov protizákonných, nevhodných a teda aj zavádzajúcich.

 • stránky nie sú skutočný magazín, len sa naň hrajú. Neexistuje nič, čo je klikateľné ako na skutočnej stránke.
  toto je, priatelia, výsmech toho, čomu sa hovorí magazín. Nič na stránek nie je pravé. Všetka grafika je len ilustračna snímka jedna za druhou. Prvky sociálnejsiete sú fingované. odkliky na prihlásenie a registráciu sú neaktívne prvky, ktoré sú napísané len slovom, nejde o žiadne reálne tlačidlá s funkciou.
 • komentáre sú fingovaný text napísaný ako text. nejde o žiaden komentovací systém, napojenie na užívateľov, ani nič podobné.
 • stránky sú podvodné, veď zámerne upravujú dátum komentárov tak, aby boli zdanlivo stále čerstvé.
 • neexistuje redakcia, prevádzkovateľ, kontakt, nič.
 • článok je umelý, vykonštruovaný blábol, bez žiadneho zdroja, podkladu, ničoho. Je na smiech to, čo je tam uvedené.
  kamkoľvek kliknete, presmeruje vás to napredajnú stránku: http://bestofferstar.com/421/manpride/s/gps/

Predajná stránka:

 • množstvo klamstiev a údajných skúseností. Informácie o peruánskej viagre, alebo o Houstonskom inštitúte spolu s inými údajmi na popletenie ľudí. To že spomenú pár vecí, ktoré reálne existujú neznamená, že to je pravda.
 • na stránke v dolnom ľavom rohu vybiehajú podvodné hlásenia o aktuálne prebiehajúcich nákupoch. Majú mať psychologický efekt, udržiavať návštevníkov v tom, že projekt a produkt je populárny a reálne ho ľudia chcú. Pravda je odporná. Tieto hlásenia sú natvrdo nasadené v kóde stránok a len načasované tak, aby vo vhodnú chvíľu vyskakovali. V skutočnosti si prípravok v tejto chvíli neobjednáva nikto.

Men Experience falošný magazín a jeho Man Pride

 • aj táto predajná stránka je v konečnom dôsledku akýsi podivný “blog”
 • obchodné podmienky začínajú nadpisom “PODMIENKY PRE UŽÍVANIE KUPÓNOVÉHO ZĽAVOVÉHO KLUBU”, čo je niečo, čo nedáva ani zmysel a vytvára to otázniky. Aký kupónový systém? Predražený testosterón predsa predávajú rovno, a nie na kupóny.
 • kontakt stránok je na smiech. nulové priznanie prevádzkovateľa. prevádzkovateľ sa zatajuje. Chýba zákonom prikázaná identifikácia predajcu, IČO, DIČ, Sídlo, nič z toho tu nie je. Nie je tak ani možný predaj na úuzemí Slovenska a predsa stránky v slovenčine očividne predávajú na Slovensku.
 • ak sa pokúsite utiecť, stránky vás zadržia a dajú ešte pár eur zľavu na stránke: http://bestofferstar.com/421/manpride/s/gps/index2.php

Upozornenie:

Nehodnotíme výrobok, hodnotíme spôsob propagovania a vytváranie nátlaku, psychologických ťahov na zákazníka, zavádzanie zákazníka vymyslenými informáciami a falošnými prvkami. Uvádzame zároveň ďalšie protizákonné jednania predajcu a propagátora.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.